Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

smejo
Tak to neviem ci budes mat take,zalezi od toho kolko ml budes mat.Na zaklade coho si si vybrala Hudakovu?Videla si jej prace?Pacili sa ti?Ja som o nej nepocula nic a z mojho okolia u nej nikto nebol.

Lucia83

Boooze pisem ako truba. Ale tak vylustite.
Skoricka
nove fotecky su paradne tie tvoje kozenky. Inak fakt sa mi zdaju ovela vacsie ako moje a to nemame az taky rozdiel v ml.

Lucia83

Tomyum
Ty opica nestresuj ma! :-))
Ale nie davam na to bacha. Ohovaraju nas na fore v inych temach, no pekne. To je zivot. Zavist je svina co?

Skoricka
Nie nemam push upku este ziadnu uz m ozeme? Tusi. Od 3 mesiaca jovoril doktorko vsak?

tomyum1

Lucka83
Zlatino ved aj ty mas poslednu foto ze ti vidno dost tvaricku, kto ta pozna by ta aj spoznal na foto...pozor na to:-)
A tiez sa mi niekedy zda ze si tu baby piseme dost osobne veci a niekto to moze zneuzit...
Dost nas na inych temach ohovaraju ked obcas nakuknem...

smejo251

Zuleko
Prosim ta ty si nepocula nic o hudakovej?uvidim co mi pani dr navrhne ale ked sw mi nebude nieco sdat pojdem tam kde ty lebo tvoje su cool.ale mne s tvoje prve pacili take by som chcela aj ja.do aprila uz chcem mat hotove dovtedy mam peztunku k detom:-(
Myslis ze z tych mojich by mohli byt take ako mas ty?
Dakujem

Lucia83

Vcera ked som si citala prispevok mercedes som si hovorila ze cajocka skopcila co si mi hovorime tu na fore, pobrala infosky a vypadol z nej taky prispevok aky vypadol. Ze bola a ide na silikony. Tak cajke ich asi vybrali kedze ma take foto ake ma. Zajacik klobuk dolu toto ked ti posielaju aby dostali pristupy konecna. Inak tiez sa cudujem baby co si tam davate tvare, ste vsetky pekne a raz da sa chyti uchyl co to zneuzije.

nadranka

Inak tiež mám na to taký istý názor ako Zuleko, čudujem sa baby, že si dávate fotky celej postavy a aj tváre do tej našej galérky.

Zuleko

Baby ja hlavne odporucam nedavat vobec ziadne fotky do galerky, kde je Vam vidiet aj minimum tvare. Snazte sa fotit fakt len prsia.A tak isto odporucam nedavat sem ziadne udaje o sebe.Toto forum sleduje kopu ludi a neviete kedy sa sem aky psychopat moze dostat.Tento problem mala tusim aj davidoff, stare baby si ju pametaju, ked zverejnila svoje fotky do galerky a zacal jej tu niekto vypisovat a urazat ju. Takze budte naozaj opatrne.