Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

Sandrine7
No mne navrhol spociatku 350, hovoril ze ja už základ celkom mam, tak to bude dost. Ale ja mam celkom široké ramena, čo aj on povedal. pred kojenim som nemala malé prsia a počas kojenia som mala dosť velke, cize na mne to bude ok si myslim. Urcrite treba pozerat na postavu a asi si nekojila, takze ani ta koza nie je taká natiahnuta, takze možno by sa ani väčšie nezmestili :)
Rez budem mat pod prsom. Pazuchou si chcela ty, či on ti navrhol? Najprv som aj ja rozmyslala, ale ja už teraz mam tu podprsnu ryhu vyraznu, preto by mi malo jazvu dobre zakryt. Ty keď máš menšie prsia a implantaty, tak tebe je asi lepšie pazuchou. A budes mat pod sval?

Mercedes

rita149

prepac , podstupila som u Dr. Červeňa mastopexiu ( zdvihnutie ) a teraz mam ist na augumentaci , tak ich tam este nemam . Odporucal najskor zdvihnutie az potom vkladanie implantatu, no ale viem ze sa to robi naraz oba zakroky.
Banujem ,ze som si to nedala spravit naraz mohla som mat uz pokoj:(

Sandrine7

TARA_

Nie take velke ako ty :) povedal mi, že max. 300, okruhle. Neviem, ci to nebude malo, ale chcem aby to ladilo k mojej postave a ja nemam žiadny zadok ani boky.
Tiež ti bude davat spod pazuchy?

TARA_

Idem budúci utorok, čiže chvíľku po tebe :) Som aj ja veľmi zvedava ako dopadneme :) máš pekný základ, ja som už kojila.

Sandrine7

TARA_

Ahoj, super, to som velmi rada, že nie som sama. Kedy ides?
Dam urcite vediet ... snad to dobre dopadne, hlavne dufam, že bez komplikacii :)

TARA_

tomasova
Ahoj moja, idem budúci utorok :) už sme sa viac nebavili, len to čo som ti pisala, potom sme sa už len dohodli na termine. Takze mala by som mat 400 s tym, ze bude mat prichystane aj 450. Aaaaaa tak sa mi to blíži! :)

rita149

janica25

normalnu podprsku mozes nosit 3-4 tyzdne po vybrati stehou,v papieroch to je pisane, ale ja som zacala nosit nejakych 8 tyzdnou po opke.Mne pooperacna nevadila a bola som operovana 5.12 takze bola zima a pod bundou mi to enbolo vidieť , horšie to maju baby cez leto.Ja v pooperacnej spavam dodnes :-)
bolesti som mala aj ja najvacu v prvy den v den opky ani dychat som nemohla a potom doma pri vstavani a pokial som si nasla tu spravnu polohu na lezanie, teda vlastne bolo to taky polosed ako som spavala , az po vybrati stehov som zacala trosku nižšie spavat.
aj man palilo vela krat, svrbelo a vsetko mozne.musim len vydržat,najhorsie maš za sebou.
mne s podtstatne ulavilo a bola som ok po vybrati stehou 10 den po opke.ešte boli tlaky pri vstavani ale uz sa to nedalo porovnat z tym predtym. spod pazuchy maš vkladane? to viacej boli.aj ja mam tak.

TARA_

Sandrine7
Ahoj, ja sa tiež chystam k rovnakému lekárovi ako ty, ale až po tebe. tiež som mala z toho obavy, ale už to neriešim. Určite treba mat zásoby liekov od bolesti, porad sa o tom s ním. Budem rada, keď mi ty das info ako si dopadla. Hádam budeme spokojne :)