Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

velkeprsia

v girl

Teraz sa bojim lebo som aj videla clanok ze si dala jedna baba robit prsia na sukromnej klinike v Nitre ale kliniku nepisu ktora to je...neviem ho teraz najst ale ma 25 rokov a tie prsia vyzeraju hrozne take dvojite prsia ma ...implantaty a svoje ako snehuliak no strasne nieco a isla uz tri krat na operaciu a vsetko si hradila sama a neuznali ani reklamaciu :((

velkeprsia

v girl

Dakujem ti za odpoved :)...takto prave preto som z neho mala dobry pocit lebo nehovoril len dobre veci ako vsetko bez problemov pojde ale spomenul aj tie zle napr. ze ked rychlo schudnes mozu ti ovysat prsia.. lepsie je ked schudnes pred operaciou ako trosku ma to vystrasilo moc som tomu nerozumela :( ...ved predsa ked si dam spravit prsia tak to budu silikony a znich sa neda schudnut....ja budem mat napisem ako to mam na zmluve..okruhle implantaty Mentor HP 500cc inframrne, pod sval. Mam teraz 80-85C...a ze ked schudnem tak mi moj prsnik moze ovysnut:(...tak tomu som nepochopila ved to bude ake hrozne idem si dat spravit drahe prsia a budem ich mat ovysnute? :(((((....tak teraz chodim do fitka a snad do tych 2 mesiacov schudnem.

mahulienka

Merry NR
moja presne ako hovoris, s tym sledovanim to bolo strasne, ale ja som to mala hlavne z toho citania tu na fore, vsetko co baby riesili uz som sledovala pred zrkadlom, boze bolo to hrozne obdobie, kym sa to upravilo tak ako ma byt:))
Ja tiez idem teraz po roku na sono a 7.2. na rocnu kontrolu, tak sa tesim :))

v girl

velkeprsia
ked si uz bola na konzultacii tak isto si z neho citila,,ze vie co robi :) ja som s nim spokojna....a na avelane klinike budes rozmaznavana...prijemny ludia