Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

podla mna by tiez bolo dobre davat heslo az ked baba prispieva pravidelne na toto forum...ale viem, ze zajacik, nemas cas to tu sledovat :/

skoricka

no tie fotky su realne, ale po " augmentacii " nevyzeraju :)) Zajacik, Ty si jaka sikula, mne tam tiez nieco nesedelo, ale myslela som si, ze bola na modelacii a teraz ide na zvacsenie...

angie77

zajačik

no neviem čo si o tom mysliet:)pletie si základné pojmy a keby niečím takým prešla, tak určite vie čo je augmentácia

mahulienka

zajacik
wau, to ma byt niejaky vtip, alebo co... Ved tam ziadnu augumentaciu nevidim, no je dobre, ze si jej nic nedala. Snad nam to tu vsetkym vysvetli ako to je.

zajacik_006

No tak dievčence moje šup,šup do galérky sa pozrieť ako vyzerajú prsia Mercedes po augmentácií. Musela som ju tam nahodiť a samozrejme,že jej som iné údaje neposlala. Žeby sa ďaľšia osôbka chcela dostať silou mocou do galérky? No a budem rada,keď aj napíšete tu na fórum,aký máte pocit z tej "augmentácie".

mamita

baby potrebujem babské recepty...vo štvrtok mám ísť na krv a cítim že na mňa niečo lezie...ma porazí lebo na budúci týždeň mám ísť na predooperačné a 28 mám opku...teda dúfam..ak budem mať niečo v krvi tak ma nepustia na opku?...viem že nesmiem acylpiyrín...tak čím sa mám rýchlo preliečiť....zatiaľ pijem zázvorový čaj s medom a pijem coldrex

v girl

kocky citam tu o mercedes...mne posiela na azet maily,ze ako sa sem dostane...ja som to radsej preposlala zajacikovi..ona to vyriesi :))
lebo toto by bolo kazdej divne nie? ...
Ahoj.
Ja idem na konzultáciu Dr.Červeňovi a chcela som pozrieť fotky pred
operáciou a po operácii ako to vypadá.
Podstúpila som u neho augumentáciu a teraz by som mala ísť na silikóny a
keby som videla fotečky v galérii,
tak by som mala predstavu o veľkosti do akej by som mohla ísť.
Už som aj do galérie zaslala svoje fotky no neviem ako ďalej.
Tak som chcela poprosiť či by si bola taká dobrá a dala nápovedu ako sa
možem pozrieť na fotky v galérii.
Ďakujem

angie77

Rozalka

no ahoj, ja som sa zatial ešte neobjedávala, sú hrozné cesty teraz,aj ty si dávaj po ceste pozor. Ja pojdem k nemu asi až tak začiatkom februára :)
Potom mi daj vedieť ako si dopadla a či všetko v poriadku :) už vytasuješ výstrihy?

aj ja som to u mercedes tak pochopila, ale naozaj nikdy nevieš, kto sa tu snaží dostat a zajačik to postrehla hneď, že tam niečo nesedí, to sa mi páči :)