Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shilla

smejo251
ja som bola na konzultaciu u Mudr.Hudakovej.Je velmi mila a podrobne mi vsetko vysvetlila,videla som aj jej robotu a je velmi sikovna,no napokon idem inam.Nechcem totiz modelaciu,bez ktorej sa do toho ona nechcela pustst.

shilla

Tak baby, strane dlho som tu nebola ale poctivo rok citam a o dva dni si idem pre nove prsia :)
Ja viem,ze sa to tu pisalo,ale neporadite mi co si mam zbalit do nemocnice ?
Ved viete stres robi svoje.

skoricka

Lucka83

no moja, kupila som si dnes konecne push up, ja o tyzden budem 3 mesiace po op, cize uz mozem. Poslem fotky zajacikovi, tak pokukaj :)

campa

drzim palce, zvladnes to :))

campa

Ahojte BABY

tak zajtra idem na opku,drzte mi palce,uz sa tesim a neviem sa dockat novych prs.Za ten dlhy cas som sa uz psichycky pripravila na tie bolesti tak hadam to zvladnem ako vy vsetky co mate uz po.
Pekny vecer

janica25

Rita149

prosim ta ako je to u cervena od kedy mozme nosit normalnu podprdu?ty si mala tiez bolesti po opke?ja mam ked vstanem strasne palenie bolenie na hrudniku hlavne v strede akoby mi tan nieco rylo do kosti pricom neni co.

rita149

mercedes

to chces povedat že už maš implantaty? akoze ja nie som chirurg ani odbornik ale vidim ze v tvojich prsiach implantaty nie su, tak nechapem prečo tam spomínaš Mudr.Červeňa???

pipajs

Ahojte.
V máji bolo rok co som si dala zväčšit prsia. Stále som čakala , že sa my jazvy upravia . Rezy mám v podprsníkovej ryhe. Rez mám tenký len okolie okolo rezu je tmavé a viditelné.Je to depigmentacia jazvy . Ked som bola na kontrole po roku, lekár my povedal, že je to reakcia na šitie - alergia , ktorá spôsobí sfarbenie jazvy. Pri výmene implantátou že použije iny material.Ked som sa spýtala či to zmizne tak že nie. len ked sa prereze jazva a znova zašije. Nikde som sa s tým u nikoho nestretla, nemáte niekto podobný problém a ako by sa to dalo vyriešit aj bez skalpela.