Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

smejo

ja som ešte nebola na konzultácií, ešte sa len chystám a tiež som "nováčik" :D tak daj potom vedieť, ako dopadla konzultačka

v girl

velkeprsia
tak snad nechces schudnut az 10kg , ze by si sa zmenila cela :)) nestresuj aj ja som po opke dala dolu par kil a drzi vsetko a mam v okoli zienky co maju od 500ml hore a pravidelne su vo fitkach a didiky drzia krasne :)) tak ten clanok som citala,ale ktovie aka je pravda..v NR nie je len avelane klinika. ja som tam nedavno bola na kontrole a zase som sa citila prijemne..a Mladek je sikovny.nemysli len negativne tes sa na nove prsicka :)

smejo251

sillia
no mne ju doporucil moj gynekolog kamarat, vraj zatial komu ju doporucil tak bol maximalne spokojni a urobila im krasne prsia ktore on videl potom u seba v ambulancii.Videla som jej robotu na internete a aj tu bola jedna baba a z malinkých prsiciek jej urobila velmi pekne ciciny podla mna ale ona mala okruhle a ja by som chcela anatomicky tvar nech to vyzera co najprirodzenejsie.Pojdem na konzultaciu ale ked sa mi nebude nieco pacit pojdem aj do chirmedu tam ako si bola ty.Zatial nemam nejaky extra prehlad o tom vsetkom az tak ako ty alebo ine baby co su tu no ale snad to dobre dopadne aj u mna :-)

Sandrine7

mamita

coldrex by som asi ja osobne nedavala, mam taku skusenost, že vždy ked na mna niečo liezlo, tak coldrex mi akurat tu chorobu spustil... ale inak tažko poradit, co by mohlo zabrat, ja mam tiež pred operaciou (v piatok) a davam si hlivu ustricovu na podporu imunity (dobre je aj uvarit gulaš z hlivy alebo silná cibulova polievka :-))
držím palce, aby ta choroba obišla :-)

silia

smejo

Ja som tiež rozmýšľala nad Hudákovou, ale nič som o nej nepočula, tak som sa radšej rozhodla pre MUDr. Magda. Nie som síce ešte objednaná, ale čo sa týka termínu opky vedia ju vraj hneď zabezpečiť po konzultácií.

dora09

ja som mercedes pochopila tak ze bola asi len na korekcii len sa zle vyjadrila, nemoze to byt tak??? som tu len chvilu takze to tu este nemam velmi odsledovane ...

mery,
dakujem za dodanie odvahy ..