Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

Sandrine7
No podľa toho čo píšeš,tak si fakt drobunka. Ja mam pod 80cm. Možno na tebe budú aj tie 300 vyzerať väčšie ako by vyzerali napr. na mne. Ono to závisí od veľa faktorov. No v tvojom prípade by som asi aj ja išla pazuchou,čo som videla tu na fóre, tak babam to nebolo moc vidno a zasa nemáš ruky stále zdvihnute. Chcela by som sa ťa niečo spýtať mimo fóra, nemáš nejaký mail, kde by som ti mohla napísať?

rita149

mercedes

Mudr.Červeň by sa za svoju"augmentaciu"​ červenal. toto prestne si napisala a na dalsej foto maš augmentacia september 2012- preto som ti napisala ze neverim ze v tych prsiach je implantat a neverim ze toto su prsia po mastopexii.Ziadna jazvy nic.Prepáč ak ti krivdím ale píšem len môj nazor.
augmentacia a mastopexia je podpstatny rozdiel medzi týmito dvomi zákrokmi a čudujem sa že to nevieš!myslim že každa jedna vieme o tom svojom dost ked už ideme niečo podstúpiť.

Monitaaa

mercedes
chces mi povedat, ze červeň ti urobil modelaciu a jeden dvorec ti nechal 2x vacsi ako druhy? :D no ja mam tiez aj modelaciu a viem ako taka "vymodelovana" bradavka - dvorec vyzera.... ak ti nahodou krivdim :D tak nam prosim odfot jazvičky...

Sandrine7

TARA_

ja som si skusala nejakých 290 myslím že to bolo a zdalo sa mi to ok. on povedal že viac ako 300 by sa nezmestilo. co som tu ale citala, kolko maju ostatne kočky, tak sa mi to zda aj malo, ale necham to nanho.
obvod pod prsiami mam len 67 a prisla som s tým, že by som chcela take troječky. no tak ale uvidím co z toho nakoniec bude.
ano, ja som este nekojila.

rez z pod pazuchy navrhol on, povedal že bude lepší, lebo nemam vyraznu podprsnu ryhu. ja som povodne aj chcela, len potom som zacala uvažovat že nie, kvoli jazve (bojim sa že bude vidiet, hlavne v lete ked sa nosia tielka, šaty atd), ale presvedcil ma :)
a ano, pod sval.

angie77

Mercedes

prepáč ale pri mastopexii máš minimálne jazvy okolo bradavky a ty žiadne nemáš...stále tomu nerozumiem

mahulienka

mercedes
nehnevaj sa, ale napisala si ,ze v septembri si podstupila augumentaciu, co je dost podstatny rozdiel medzi mastopexiou a augumentaciou, a na fotke tvoje prsia nevyzeraju, ako po augumentacii. Vacsinou ked sem baby napisu, tak vedia co si idu dat spravit. Trosku si nas tu zmietla s tvojim prispevkom, no dufam, ze uz aj ty sama vies, co si podstupila a co ta caka:) Mozno sme len zle pochopili tvoj prispevok...