Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Smejo
Tak to znama si asi velmi vazi svoje zdravie, ked zatajuje take dolezite infot.Niektory lekari pocas menstruacie ani neoperuju.Ja som mala aj prve aj druhe okruhle, len preto vyzeraju ako anatomicke lebo ja mam nizsie posadene prsia.

olivka21

Lucus
z bezpecnostnych dovodom musis sem najprv prispievat,oťukať sa a potom posles fotku svojich pŕs (bez hlavy) na galeria@zoznam.sk
motaju sa tu totiz barsjaky uchylaci a neradi by sme sa videli na nejakych strankach,ako nas ponukaju na eskort :) aj ked mna by mohli zatial pouzit ako antikoncepciu pred sexom ....hihihi

lucus

dievcata ako sa dostanem do galerky rada by som si pozrela pred a po.ja sice este nemam silikony ale neech sa mam naco tesit.termin mam v marci

smejo251

zuleko
okruhle???!!dalaby som ruku do ohna ze natomicke.Dnesna konzultacia u dr.hudakovej sa nekonala lebo mi volali ze ochorela a presunuli ma na dalsi utorok:-( uz si myslim ze je to znamenie:-)
zuleko teba ja povazujem uz za odbornika na tomto fore :-)tak preto sa teba pytam.Som zvedava co povie mne co mi doporuci,chcem pekne prsia :-) nie velke nie male a aby vyzerali co najprirodzenejsie tak uz aby som ich mala nemozem sa dockat hoci sa trochu bojim :-(
moja znama co som to s nou prezivala bola pocas menstruacie na operacii a mala strasne bolesti.zatajila ze ma mrchu a potom trpela,no hruza dufam ze normalne to az tak neboli:-(