Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Baby prosím vas ako sa nosi ten pas na kriz? To si ho mam dat normalne cez obidve prsia alebo vazne nejak do kriza?:D

campa

iwon
ja som si pyzamo vobec nebrala,nemala by som ani sil sa prezliekat,bola som rada ze som sa zvladla sama navecerat.A zupan ten tiez ti netreba.To je moj nazor,neviem ako na inych Klinikach maju zauzivane.

campa

Dakujem vam Baby,
tak som to zvladla,dnes som prisla domov a citim strasny tlak na hrudi a horna cast chrbtice ma boli.Ale to asi mala kazda,su to normalne priznaky.Dneska som este dost slaba ale zajtra poslem jednu fotecku ktoru mi spravil pan Dr.ked my prelepovali rany v pazuchach.

Janica 25
Operoval ma Pan Dr.Cerven,vlozil my 450ml.

Olivka 21
Nemyslim si ze Pan Dr.Cerven by si kazil reputaciu a svoje meno koli par Eurikom navyse!!!

Zuleko

Smejo
Tak ak ti da okolo 400 ml, tak budes mat ako ja. Mozno aj vacsie, lebo ja som mala svoje prsia mensie od tvojich.

smejo251

zuleko
ty mas fotky az po op.tak neviem ake si mala ale moje su od kojenia hrozne.:-(moj muz ani nechce aby som sla ale ja uz rok som rozhodnuta len deti boli male tak som nesla ale uz su vacsie a mam aj pestunku tak snad to zvladneme

smejo251

zuleko prve sa mi pacia druhe su uz na mna privelke ale tiez krasne len uz velke pre mna,podla mna k mojej postave

smejo251

zuleko
tak to by mi asi mal lekar poradit vsak?velmi velmi sa mitvoje pacia ozaj nemozem si pomoct.len sa bojim ci by mi velke neboli ja som dost utla hore akurat brusko po dvoch porodoch ostalo a boky mam dost velke najprik vsetkemu.hruskova postava a 49kg pri vyske 165cm.no som velmi zvedava co mi povie.