Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shilla

nikpik
sama o seba sa viem postarat,som 5den po a akurat nedam vysoko ruky a nezdvyham malu,no o nu sa plne stara manzel.Ešte nema ani 3roky,tak jej treba pomahat vo vsetkom,toaleta,do stolicky,obliekanie,kupanie,dokonca aj spinkat chodi s manzelom,aby ma v noci nahodou nekopla.

smejo251

baby este ma v noci napadlo to vas aj cievkovali na operaciu?nikde som to nevidela zeby ste o tom pisali.dakujem

campa

Sandrine7, Shilla

Baby mate krasne prsicka, musim vas pochvalit, hodia sa k vam, vitajte medzi nami prsane.

Janica25

Do pekla to mi je luto ze si mala kvrnu zrazeninu, som rada ze pan Doktor ti to dal do poriadku. Ja idem na kontrolu azv pondelok, dufam ze bude vsetko ook.Drzim ti palce aby sa ti to cim skor zahojilo

olivka21

Iwon
zo skusenosti znamych a kamaratok ti to mozem potvrfit,ze tie,co mali rez pod prsiami sa kratsie liecili a bolo to menej bolestive,ale to je velmi individualne

iwon

Baby....premyslam moznostiach rezu....zajtra mam opku a citala som ze rez v prsnej ryhe nie je taky komplikovany a je setrnejsi ako v podpazusi....aj menej bolestivy....co vy na to?????.?

Sandrine7

ivava

dakujem. ja len dufam ze budu rovnako velke ked ten lavy odpuchne lebo teraz este je ta lava strana vyraznejsie opuchnuta. inak som spokojna :-)

janica25

sandrina, angie

dakujem za podporu veru dufam ze to uz bude ok lebo mam soky.

olivka 21

hej mala som poriadne bolesti a stipanie a od dnes sa to uz zlepsilo uz len take stipanie ale to sa uz da oproti tomu co som mala.neviem ci to bolo tym vyronom skor si myslim ze nie.oproval ma dr.Cerven aj tak si myslim ze je super odbornik no neviem cim sa to stalo.