Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

smejo 251

no ahoj :D tak to je super, že už si rozhodnutá kam pôjdeš..ja mám v stredu konzultačku u Magdu. prosím ťa kde si našla konkakt na tú hudákovú? čakala si dlho na termín konzultačky?

campa

Janica25

A ti povedal ze ked sa to nezlepsi tak musis podstupit vycistenie prsnika z vnutra?
Stojim pri tebe a neboj sa, mozno je to len plany poplach.
Mne sa urobili modrinky okolo bradaviek, vobec tomu nerozumiem ze preco, mozno z toho tlaku...

janica25

Campa

Ja modrinky nemám no ten prsnik kde je ten výron je úplne inaksi ako ten druhy až mi je do plačú a bojím sa ako to bude v piatok čo mi povie lebo sa mi zdá že sa zväčšil zase.mám smolu že patrím medzi tu jednu zo 400 ktorej sa to stalo.dúfam že sa to nebude riešiť vybratim implantatu.neviem bola som z toho v šoku lebo ani tu na fóre to niaka nespominala.

shilla

Sandrine7
nie ja mam rez pod prsníkom a ruky dviham kazdy den len tolko čo pustí,mne lekarka povedala,ze šetriaci rezim,ale čo mi ide to nech robím sama.A naozaj,ja som sestricku potrebovala len pri prvom vstavani potom som sa zatla ze sama a aj som s hadickami od drenov chodila bez pomoci.
Baby my sme silne,len si to treba dostat do hlavy a je to potom lahsie.

v girl

jahodka1584
ahoj aj ja som brala norethristeron..pred opkou tiez a v den operacie som si ho rano nedala az ked som sa prebrala uz s prsickami potom som pokracovala v davke az kym som potrebovala :)

campa

Janica 25

Tak potom v piatok daj vediet ako to dopadlo, co ti povedal doktor.Drzim palce.

Ja sa citim stale rovnako ako vo zveraku a ten lavy prsnik ma stale pobolieva.Uz sa tesim v pondelok ked mi to daju dole ze sa konecne nadychnem.
Ozaj tebe sa urobili na niektorych miestach modrinky?

jahodka1584

ahojte, mám termín operácie 20.2., ale mám pocit, že idem dostať menzes, môžem si nasadiť norethisteron na oddialenie menzesu? Niekde som čítala, že sa môže užívať aj tesne pred operáciou.