Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

cicimici
ja som to dvojité prso mala od začiatku hrozné, na fotkách to až tak nevidieť, ale bolo to fakt hrozné. tiež ma to neskutočne štvalo a bála som sa, že niečo nie je v poriadku, pýtala som sa na to aj dokyho na prvých kontrolách a vysvetlil mi, že to nie je vôbec dvojité prso, ale to horné je naša žľaza a dole imploš, že sa nemám čoho báť a mal pravdu. ako to vidíš na fotkách to už vôbec nie je vidno, ani keĎ prsník zhora stlačím ako ty. môžeš byť kľudná, zmyzne to, ja si to na sebe už vôbec nevidím :-) mala to aj mahulienka a pozri sa do galerky aké ich má teraz krásne :-)) koľko si po opke? lebo prská sa ešte do pol roka tvarujú

janica25

dievcata

tak hlasim sa vam z kontroly a nemam dobre spravy neposlem foto lebo som mala komplikacie na pravom prsniku opuch a vyron ktory mi museli povytlacat von takze ma trochu narezali a zmaginali prsnik aby to povytlacali.mate niektora nieco podobne lebo mam soky ci to bude vsetko ok v piatok na kontrolu a bojim sa aby sa to zase nespravilo.prsnik je stale bolavy opuchnuty.jaj to som neratala dufam ze to bude ok.

menndy

olivka 21

prosim ta chcem sa ta spytat tebe zrusili operaciu.. nevies kolko moze trvat kym ti daju dalsi novy termin?

shilla

olivka21
dakujem ti pekne,ale sama si uvedomujem,ze som len 4dni po,tak na ten konecny vysledok si budem musiet este pockat,ale zatial som velmi spokojna,ako to vyslo,ja som totiz dlho hladala niekoho,kto by sa do toho pustil bez modelacie.

cicimici

meryNR

ahoj chcela by som sa ta opytat lebo viem ze si to spominala aaj na tych prvych foto co mas to je trosku vidiet to dvojite prso alebo cokolvek to uz bolo zmizlo ti to vsak?lebo mam podobny problem a bojim sa ze to nezmizne..ked si zatlacim na prsko z boku abo z vrchu tak sa to este viac zvyrazni a vyzera to teda ....no je mi z toho do placu ked sa na to pozrem..tak ma potes trochu..

Juliana88

Didina
Ahoj :-) medicentrum super, pekne prostredie, skvele sestricky , dobra starostlivost. Po operacii ti bude nanic a boli to ale treba na to mysliet ze potom bude len lepsie! :-) A ber si papiere, cola dobre padne , papuce,predoperacne vysledky a mozno kartu, aj ked tu som ja nemala. Kedy ides? Drzim palce :-)