Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Janica
To ty si pisla,,ze ta prsia palia a stipu? A to bolo kvoli tomuu vyronu? Snad to bude ok,kto ta operovall?

Sandrine7

janica25

asi ano, tie dreny vraj odvedu vsetok ten "bordel" ako hnis, nahromadenu krv a pod. ja som ich mala 3 dni, vcera mi vyberali a natieklo teda dost, ale aj napriek tomu mam jednu stranu výraznejsie napuchnutu.

to už bude dobre ked ti to dnes vycistili...prajem aby sa to cím skor dalo do poriadku.

olivka21

Menndy
zatial neviem nic,v piatok mam volat,kedy to zrealizujeme a takisto zalezi na mojich vysledkoch z krvnych testov. Preco sa pytas? Aj tebe zrusili,?

janica25

ivava

tiez neviem co to presne je iba to ze je to nahromadenie krvi ktore sa nestrebavalo ako ma a preto to muselo ist von.

nikpik

Shilla

dakujem, presne toto som potrebovala vediet. takze ked sa na 4.den uz sama oblecies, tak to asi nebude az take zle... pises, ze manzel ti s dietatkom pomaha. co konkretne este nemozes robit? potrebujem si totiz naplanovat casovo OP a musim vediet, co bude s detmi.