Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

ivava
dakujeeeeem :-)budems a snazit.Akoze ja vydrzim dost si myslim,malu mi zaziva vyrezali z brucha tak dufam ze vydrzim aj toto :-D

campa

Janica25

Hadam ti to prejde cim skor, daj si nieco proti bolesti aby si zbitocne netpela.
Kedy mas ist na kontrolu zase?

janica25

campa

no dufam ze to uz bude v poriadku len ten pravy prsnik kde to bolo ten vyron tak mam aj riadny opuch a aj boli a som zvedava ako dlho to potrva.

Sandrine7

shilla

a ty mas rez spod pazuchy? ja som tiež 5 den po, a celkom som aj samostatna, ale s tými rukami mam problem, neviem sa napriklad sama učesat, doktor povedal, že ruky nezdvíhat. tak preto ma to zaujíma. ci sa mam viacej posnažit, alebo je to kvoli tomu, že ci nemas nahodou rez spod prsa.

ivava

campa
ja som ascorutin uživala len pred operaciou
smejko
moja aj mne sa zle vstavalo ale sestricky vždy pomohli tak sa to dalo...neplakala som ale musela som to riadne predýchavať a to sa sice ani dychať poriadne nedalo...sestričky pomohli aj gatky natiahnut na zadok ale na treti krat som si ich už natiahla aj sama..najlepsie je ked robis vsetko rychlejsie aj ked ta posadia rychlejsie lepsie ako pomaly...

gala

Ahojte,

chcem sa spytat, som 10 dni po operecii pod sval.mam 375ml anatomicke, su poriadne tvrde.Mate niekto skusenost po akom case nebudu take tvrde?2 mesiace treba nosit specialnu podprsenku,tak az po tom?
Dakujem

angie77

smejo251

všetky máme narezaný sval, no bude sa ti stávat tažko, ja som si veru aj poplakala na izbe ked som mala íst na záchod, kým som sa zdvihla z postele a došla na záchod prešlo aj 20 min, treba íst v predstihu :))

smejo251

angie77
juj dakujem ti za odpoved to som rada lebo to neznasam aj tak mam problem ako budem spat s tymi hadickami jednu noc z prsicok nie ze by este toto mi dali...A mne vravela lekarka ze sa mi bude tazko vstavat kvoli tomu ze mi v podstate nadreze sval ako potom pojdem mocit???to so mnou vzdy pojde sestricka ci sa to da vzladnut?