Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Sillia
Ked som tam bola tak mala na dverach ze je tam len vo stvrtok sa zda a od 12:30 do 15:30 ale ja som tam bola v utorok a boli tam nirmalne pacienti.tak myslim ze ta vezmu povedz ze nie si z ke a ze v ten dany den budes myslim ze ti ur ite vyjdu v ustrety.

smejo251

V girl
No mam dvoch drobcov 2a3 a mala som ich na sekciu takze v podstate bezboleatny porod hoci pri malej som mala taku arkozu ze som vsetko pocula aj citila takze dufam ze od toho vacsia bolest uz ani neexistuje...duffam teda urcite to musim zvladnut ked chcem byt kocica :-)

nela444

Janica25
Ahoj, chcem Ťa len ukľudniť. Mne sa stalo presne to isté. Dokonca 10 deň po operácii mi neskutočne nakrvácal prsník. Tiež mi to vyberali na klinike a prsník som mala asi 3x väčší ako druhý. Veľmi dlho trvalo, kým som sa dostala do normálu. Bolelo ma to možno aj pol roka, ale upravilo sa to a teraz to vidím iba ja, že mám jeden väčší - ostatní absolútne. Tak neboj, ono sa to upraví. Hlavne mysli pozitívne a dávaj si na seba veľký pozor. Hlavne sa nekúp v horúcej vode, dávaj si na to studené v prípade, že máš pocit, že sa Ti tam opäť "nazhromažduje" krv. Hlavu hore :-)...

v girl

Smejko
nie necvicila som,,ja som na to leniva aj teraz.ja som po prsiach tak tuzila,ze som z nicoho nestresovala..vsetko som si pozistovala,vedela som do coho idem a povedala som ssi,ze pre krasu sa trpi..a brala som to cele pozitivne vela to spravi.a potom som to brala tak,ze ked som zvladla tehotenstvo popri tom skolu az do 8 mesiaca a nakoniec porod vyse 4kg chlapceka tak prsia zvladam :) a bolo vsetko super.a ked aj ty mas deticky vies o com pisem.na prsicka sa treba tesit a ist do toho s chutou :)

smejo251

V girl
Take zeny ako ty mam rada.hned sa mi lepsie chysta na operaciu:-)
Chcem sa ta opytat lebo vraj aj od toho zalezi ci si cvicila pred operaciouu?lebo ja nikdy v zivote akurat som posilovala pri dvihani mojich deti :-)
A vraj je rozdiel v bolesti podla toho ci si cvicila alebo nie a je to vobec pravda?

v girl

Jahodka
ano povedala som to na predoperacnych a aj anesteziologovi ;)

iwon
ak ti mam pravdu povedat ja som bolesti nemala.hned po prebudeni som chcela vstat z postele, ale nedovolili mi to..tak po par hodinach som uz nevydrzala a poprosila som sestricku,ze ci sa mozem prejst tak som isla na wecko,umyt si zuby a tak :D mna nebolelo nic..len mi vadilo,ze musim lezat na chrbte kedze ja spim na boku vzdy :)

smejo251

Shilla
Nie dlho...ale mne ju vybavil moj doki gynekoloog :-) len ochorela tak tyzden.
A bola schopna ma zobrat hned na stol len ja som teraz bola na atb takze musim pockat tri tyzdne a potom pojdem na predoperacne.kontakt Na nu uz teraz mam od nej ale myslim ze ked zavolas do proceru tak ta objednaju na konzultacku.ona robi aj na mojmirovej ale v proceri je to lacnejsie o 300eciek tak myslim ze sa to oplati.