Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

mamita

no veru na spodok je lepšie niečo volnejšie, ja som mala rifle, nie celkom natesno ale sama som ich nezvládla obliecť, sa sestrička zapotila kým mi ich natiahla :D ešte vravela že keby mi musela obliekat rifle aké nosí ona obtiahnuté tak ma radšej pošle holú domov :D

mamita

Iwon

Dík. Idem do blavy len mám tam byt tri dni kým mi nevyberu dreny ták nemám predstavu čo si zbaliť. Ták si na odchod domov vezmem domáce oblečenie to je take voľnejšie lebo rifle mám vsetky dosť na telo

iwon

Mamita

Neviem ku komu ides,ale k cervenovi som si ja brala len papuce a h.potreby...spala som v kosielke v ktorej ma aj brali na salu aj zupan mi dali.domov som sla v sustakoch a v mikine,zober si nieco co si lahucko natiahnes...

mamita

Baby mám colu ,.tričko na zapínanie ...župan... ponosky.. papuče.... Kozmetiku..., treba mi tam aj veci na sprchovanie? A na spodok si mám vziať normálne pyzamove nohavice? a v com ste išli domov? Nebol problém obliecť si rifle?

olivka21

Bimbi
diked,lebo vo zvolene som este nebola.. keby som nemala malu,tiez tam prespim niekde,ale uz dost,ze budem jednu noc prec,dve by som nezvladla ;) radsej si privstanem.
A inak mas krasne tie prska,v podprde brutal! Skoda tych bradaviek,ale modelaciou to bude dokonaleee

bimbi

Qeeen
To mas pod zlazou, ze? Uplne super budu pod sval a take bomby na tej stihlej postavicke :)
Iwon
Gratulujem, skoro sa zahoj! A vlastne vsetkym novym ceckanam gratulujem!!!