Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Mery MR
Ahoj moja.. Dobre si ty pamatas, my sme boli skoro naraz na opke.. No co ti poviem, mne cerven hovoril uz na konzultacke, ze mozno bude potrebna aj modelacia, ale ze skusime bez.. Skoda! Mohla som to mat cez dvorce a naraz bez spodnych jaziev :( ja to nemam nejake hrozne, mam viac koze hore nad bradavkou,takze bradavky mi idu dost dole a nemozem chodit bez podprdy, len uplne obtiahnutom tricku to nevidiet, inac to vyzera pod trickom ze ovisaky..dalo by sa to vyriesit imposom 500 a viac, to by vyplnilo, ale ja uz nechcem ist druhykrat.. Toto nie je tak bolestive a je to v lokalke... Len je otazka: bud mi to spravi a budu jazvy okolo dvorcov, alebo nejdem a nie som 100% spokojna s tvarom.. Tak co je mensie zlo? Tot otazka.. Asi som pripad ako xexenka len ona to mala este horsie a kazdy implos v inej vyske..

bimbi

Toryka
Chcela by som sa ta spytat.. Ked ti robil Cerven dvorce, tie jazvicky boli po roku ake, velmi viditelne? A teraz ti vkladal implose opat cez dvorce? A vratila sa ti citlivost bradaviek? Lebo ja som mala stratu citlivosti asi na 4mes. aj pri vkladani zospodu..
Preto sa vypytujem, lebo idem na modelaciu dvorcov.. Dakujem za odpoved :)

bimbi

Olivka
Ked cestujes az rano, daj si urcite rezervu, min. pol hodku, aspon o 6h vyraz, moze byt havarka, hocico a nestihnes.. Ja by som to neriskovala, ja som z Ba, isla som do BB a spala som noc predtym v BB, blizko Novamedu v penzione, rano som 10min pred nastupom na kliniku vyrazila :)

olivka21

Queen
No ale vymena je potrebna,schvalujem ;)
inak ty si musela aj straaaasne schudnut,pretoze to je vdiet,ze tam nemas ziadny tuk,len implanat.

ewel007

Gaby

Snazim sa liecit lebo mam s kamoskou v jeden den opku,
a chcela by som to stihnut aj kvoli tomu,ze chcem ist v aprili do prace,tak neviem fakt..tak si sa rozhodla pre Avelane dr Mladek? :-) no hej uz v decembri vravel ze ma plno ze obj. na marec,tak co vsetky chceme byt prsatice :D

Lucia3110

mamita
ja ti verim :) ja som este asi do polnoci vyfajcievala na balkone a rano hned to iste :D strasne nervy som mala..a ked som sa prebrala, zase som myslela len na to ako mi pride navsteva a pojdeme von na cigu :D no nepustili ma...fuj, strasny zlozvyk a niekedy sa zan strasne hanbim..

iwon

Ahojte baby....

Takze ja som necele dva dni po opke a nemam bolesti len taky tlak v prsiach...ta prva noc bola kadejaka bolestiva,strasne ma bolel pravy prsnik ale teraz uz ok...

mamita

Lucia3110
no ja si tiež neviem predstaviť že si po ceste z mt do ba v deň opky nezapalim veď ja už som teraz nervózna :o))