Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

zoe23
kukni napr.moje fotky mam 390 ml a stredny profil...ja by som zvolila viac ml a vysoky kebyze mozem..ale bola som prilis plocha tak dokino mi vlozil tieto:) mne sa strasne pacia zeny s vysokym profilom :)

queen

Baby, prosim vas... Po operacii lezite par dni v posteli a nic nerobite, nikam nechodite??? Ja som od operacie 7 rokov a nemozem si na toto absolutne spomenut, ci som lezala cele dni v posteli.

angie77

zoe23

ked máš vysoký profil tak u nich ide implantát takzv viac do výšky, teda sú viac tak vystúpené dopredu,teda výška medzi hrudou a bradavkou je vyššia ako u napr. stredných profilov,no a nízky profil tie sú take najsplaštenejšie akoby :)

vysoký profil sa dáva väčšinou pri vykojených prsiach, kde ostalo viac kože aby sa to pekne vyplnilo, klasika je stredný profil, ten je zlatý stred ani moc splaštené ani moc vypuklé.

čiže si predstav velmi vypuklú kvapku, normálnu kvapku a trošku ploskatú kvapku :)))

zoe23

ja viem, ze je rozdiel v mm, len si to neviem predstavit ako velmi by bol ten rozdiel vidiet napr. pri vysokom a pri strednom profile.

smejo 251

dik :), aspon viem ako je to pri previse, škoda, ze som ten druhy pripad :D...no ved asi to necham na lekara :)

smejo251

Ahojte
mne lekarka povedala ze mi musi dat velmi vysoky profil kvoli tomu ze mam velky previs sposobený kojenim a aby mi prsia vobec stali musi mi dat tem vysoky...Asi to musi ona vediet aky vam musi dat,ved na to su tam nie?