Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

mamita
ja som fajcila poslednu cigu asi 1,5hodiny pred opkou, no proste nervy jak hovado, nezvladla som to..nevravim ze je to spravne riesenie, no nastastie sa (klop,klop) nic nestalo..potom som uz nefajcila ale len preto, ze ma nepustili :D

Susy1982

Ahojte aj ja som po presne 8dni,vsetko ok. ,bolesti nie su,jedine co mi fakt vadi je ta fixacna podpyra,tlaci ma ,tazko sa mi dycha,bola som von a take neurcite pocity v prsiach akoby sa hybali,a mohli spadnut...prejde to,mali ste nieco podobne aj vy alebo ste ich po tyzdni uz citili ako svoje bez tych zvlastnych pocitov_?

matilda1

ewel

no lebo ze ked vyberie ten ,,stary,,implantat tak musi vycistit to puzdro co sa okolo toho vytvori a vlozi novy a skusa tie sizery a tak a ze sa to proste zase namaha to tkanivo a zase si to telo musi zvyknut na vacsi implantat a tak ved si asi vypocujes ked este pojdes:)

ewel007

lilka

držím palce a teším sa na info čo napíšeš po konzultacii :)
inak ak sa mi reopka neuskutoční do marca tak pojdem tiež asi až september, neviem fakt aj ohladne prace a tak, ale nechcem sa v tom skafači :D potiť ako v auguste :))
ale zasa bolo to príjemne potenie, lebo som mala konečne plný hrudník :)

ewel007

matilda

no jasne, že ma odhovaral, že som mlada a že dieťa a ja že jedno mam :D ale aj ludia že su super, ale mam kamošku a aj polovičku su za :)) no a tie rizika si ešte vypočujem na konzultacii:))doki ma už so mňa dosť, zlatý :), ale chcem isť do toho :)
prečo su komplikacie ohladne infekcie väčšie pri reopke?

jahodka1584

rita 149
Idem do Estheticu k doktorke Simonovej.

Baby už som si dala fotky svojich pôvodných prsiek, kuknite, prijímam odporúčania a rady, aká veľkosť a tvar....

rita149

mamita

drž sa čo ti káže tvoj chirurg.Ja som napisala len moj nazor nan ze určite nesposobuje krvacanie, naopak je proti krvácaniu a je to vlastne vitamin C +rutin takze je to len vitamin nie je to škodlive.

4pegy4
ja som bola na predoperačných v piatok a v pondelok som isla na opku. vysledky som mala v ten isty den ako mi robili predoperacne.

tomasova

4pegy4
ahoj,ja som bola operovana v den predoperacnych...rano som prisla na siedmu ,porobili vysetrenia a okolo deviatej som bola na sale.