Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Nie do šnop-u :o)...aj ja dúfam ak ni tak... No bude to boj ale čo by som pre ten vysnivany dekolt neurobila :o))

rita149

mamita

zober si niečo pohodlne, ja som isla v teplakoch a bunde za zips.sestricka mi natiahla teplaky budnicku za minutku som bola oblecena, ja som isla dokonca bez ponosiek domov a to bol december :-) ale mala som Uggy tie su teplučke, nechcela som z ponožkami zatažovat sestričku povedala som jej ze nemusim mat ponožky :-)

rita149

smejo251

jasne ze mame.
Ja mam napriklad značku Nagor,tak mam kartičku Ngor Enhance- velkostou aj materialom ako bankomatova karta, je tam moje meno, priezvisko, datum operacie, velkost a typ implantatov.Nosim ju stale zo sebou v peňaženke.

nanka

iwon,

gratulujem, to rada pocujem, ked tu niekto povie, ze to nie su take hrozne bolesti :) tak sa skoro zotav. davala si si okruhle ci anat.?

smejo251

Baby chcem sa opytat mate aj nejaky papier o tom ze mate spravene prsicka myslim napriklad pri nehode alebo tak.

v girl

lilabmw
hehe aj ja si myslim :)) len teraz nemozem riesit reopku uz od decembra sa mi tha angina a neviem sa jej zbavit..stale mam biele skvrny na hrdle a uz mam 4 rozne antibiotika za sebou.tak idem na krv a uvidime ci mi nevyberu mandle :( tak neriesim momentalne reopku,ked tlacim lieky len.ano u Mladeka som bola,ale u mna zlava nebude kedze ja som prve prsia mala od neho zadarmo..vyhrala som ich v jeho sutazi :)) a nove chcem urcite len od neho zase...a ja by som chcela nad 600ml.ale vzdy mi hovori,ze len vymyslam :D