Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Ewel Myslela som u mladeka :-) kovac by mal Aj skor preto sa pytam ci tam niekto nebol Bol sympaticky ale vsetky tu chvalite mladeka ;-)

gabbyy

Baby bola z vas niektora operovana dr kovacom v avelane? Ewel ty ides na tu opku ? Ja som tam volala pres tyzdnom a mali volny iba marec ale Mozno by Sme si mohli vymenit terminy ? Viem ze Koncom feb ma Dovcu. Inak Ak ma niektora zaujem o termin opky u cervena na jun dajte mi vediet ja som sa rozhodla pre avelane

queen

olivka21
mám ich tam už 7 rokov, velkost je xixi 235ml, teraz mi Ježovitova navrhla 460 okruhle. Ešte idem na 1-2 konzultácie a podla toho sa rozhodnem. Tieto čo mám prežili 2 tehotenstvá a 2 roky dojčenia.

rita149

olivka

kedy mas opku?
no z Nitry trva cesta 45minut aj menej po dialnici to je rychlo. Takze z BA nejaku hodinu a pol do ZV.Myslim ze okolo 6:30 by ti malo stacit.Ja chodim do BB a tam som tak za hodinku a Zvolen je blisie.

olivka21

Baby cervenovky, bratislavcanky
Co ste boli vo zvolene...mozno odveci otazka,no pre mna podstatna...kolko trva cesta z BA do ZV autom? Mam byt na osmu tam,tak kedy mam rano vyrazit a je to tam lahko najditelne ? Dikyyyy

olivka21

Queen
pozerala som tvoje foto a mozno si to uz aj spominaa,ty mas kolko rokov implantaty a kedy teraz ides na nove? A aku velkost teraz mas a ake budes mat?

toryka

nikuska124

ja nosim teraz 75C, ale co som si kupovala naposledy push upku potrebovala som 75D, ale je dost vystuzena tak asi preto. podla mna ich nemas od seba az tak daleko a v podprsenke ich mas uplne super, ani ja ich nedam viac k seba ako mas ty. mne sa jazvy nehoja az tak zle a tiez ich mam tmave, asi je to normalne, len som necakala ze budu po 3 mesiacoch take vyrazne. bojim sa ze do leta az tak nevyblednu aby ich nebolo vidno :/