Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

campa

ďakujem krásne, ja som veľmi spokojná so svojimi prsíčkami, stále neviem tomu uveriť že ja mám prisia :)) krásny pocit

...ja osobne takú skúsenost nemám ale viem že pár báb tu aj nosili ten pás na zdvihnutie jedného prska alebo podlepovali a čo som stihla zaregistrovať tak sa to tak do mesiaca pekne zosúmernilo

iwon

Olivka..
Ano presne tak to prebieha ako si napisala...potom sa ide dr. pripravit a teba zoberie dole sestricka.potom dostanes anestezu a uz sa zobudis s cickami

campa

Rozalka, Angie77

Dakujem baby, vy mate nadherne prsia, velmi sa vam hodia, uplne prirodzene, krasne ich mate.
Dufam ze sa ten lavy implos napravy a hned sa odfotim.

Baby ktore sa vam to stalo ze ste mali jeden vyssie ako ten druhy za ako dlho sa vam to napravilo???

amuletka

rozalka

dakujem za info :)
nie som tu pre to aby som si obzerala vase prsia :D ale tak ked sa bude dat rada sa mrknem :)

myslela som to tak, ze kazda ste mala asi nejaku fajnovu postavu a pod. bo ja mam este dost velke brusko od porodu, a samoska ze zadok a stehna..teraz mam 86kg, pri vyske 175cm. som typ postavy, co nikdy nebude stihly, vsetci v rodine sme "objemní"..ale aj tak cvicim kazdy druhy den, a zacala som sa zdravo stravovat :) preto som sa pytala..lenze uz nemozem odkladat OP, pretoze buduci rok chceme prerabat dom, robit podkrovie a vsetci pisu ze potom nemoze byt nejaka velka aktivita..a co tu budem mat robotnikov a ja budem lezat? to nejde..takze preto je tento rok pre mna posledna sanca..potom uz o rok nastupujem do prace a hned z prichodu pytat dovolenku je asi nezmysel.

amuletka

rozalka

dakujem za info :)
nie som tu pre to aby som si obzerala vase prsia :D ale tak ked sa bude dat rada sa mrknem :)

myslela som to tak, ze kazda ste mala asi nejaku fajnovu postavu a pod. bo ja mam este dost velke brusko od porodu, a samoska ze zadok a stehna..teraz mam 86kg, pri vyske 175cm. som typ postavy, co nikdy nebude stihly, vsetci v rodine sme "objemní"..ale aj tak cvicim kazdy druhy den, a zacala som sa zdravo stravovat :) preto som sa pytala..lenze uz nemozem odkladat OP, pretoze buduci rok chceme prerabat dom, robit podkrovie a vsetci pisu ze potom nemoze byt nejaka velka aktivita..a co tu budem mat robotnikov a ja budem lezat? to nejde..takze preto je tento rok pre mna posledna sanca..potom uz o rok nastupujem do prace a hned z prichodu pytat dovolenku je asi nezmysel.

amuletka

rozalka

dakujem za info :)
nie som tu pre to aby som si obzerala vase prsia :D ale tak ked sa bude dat rada sa mrknem :)

myslela som to tak, ze kazda ste mala asi nejaku fajnovu postavu a pod. bo ja mam este dost velke brusko od porodu, a samoska ze zadok a stehna..teraz mam 86kg, pri vyske 175cm. som typ postavy, co nikdy nebude stihly, vsetci v rodine sme "objemní"..ale aj tak cvicim kazdy druhy den, a zacala som sa zdravo stravovat :) preto som sa pytala..lenze uz nemozem odkladat OP, pretoze buduci rok chceme prerabat dom, robit podkrovie a vsetci pisu ze potom nemoze byt nejaka velka aktivita..a co tu budem mat robotnikov a ja budem lezat? to nejde..takze preto je tento rok pre mna posledna sanca..potom uz o rok nastupujem do prace a hned z prichodu pytat dovolenku je asi nezmysel.

olivka21

angie
dokonalost si kazdy vytvara sam,podla svojich predstav,lebo skutocna dokonalost neexistuje.

Baby cervenovky
ako prebieha den opky? Dojdem na kliniku,daju mi izbu a cakam kym ma doki pokresli? Alebo ako to je? A aky ste mali z dokiho pocit?

olivka21

angie
dokonalost si kazdy vytvara sam,podla svojich predstav,lebo skutocna dokonalost neexistuje.

Baby cervenovky
ako prebieha den opky? Dojdem na kliniku,daju mi izbu a cakam kym ma doki pokresli? Alebo ako to je? A aky ste mali z dokiho pocit?