Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

cicimici a sandrine7

kocky moje!!!jedna krajsia ako druha:) krasne mate tie prsicka...
vidis sandrine7 pristanu ti take akurat a cicka ved su vobec neni male!!! krasne krasne chvalim:):) uz sa tesim aj ja, ja budem ten stred:D dufam ze to bude ok:)

Zuleko

Anonym
Prvou podmienkou je ze musis prispievat na fore a potom poslat fotku prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk, obratom ti pridu udaje do galerky.nezabudni aj uviest nick pod akym tu fungujes na fore.

anonym_76

ahojte baby,neviete mi poradit kde by som tu nasla nejake foto pred a po augmentacii?ja by som chcela len take mensie implantaty,max.do 230ml a neviem si to na sebe predstavit, velmi by mi pomohli nejake fotky...dakujem vam za pomoc.erika

leluska96

Ahojte
no baby minulý rok sme sa tu trhali o skorsi termin u Dr. Červena a teraz je to problem?? Stalo sa nieco za posledných par mesiacov co som sem nechodila??? Ved co tu citam chodia sem aj baby s minuleho rokaco sme spolu pisali...
Fakt nikto na výmenu februaroveho terminu?
Sa divím alebo ze by uz bola kazda ceckana:)

female

amuletka

v avelane mi zatial robili len mensie zakroky, nad implosmi este len premyslam - rovnako ako ty... :-)
chodim k dr. kovacovi - je fakt sympatak, ustretovy a hlavne vie, co robi...
co sa tyka mojej postavicky, ehm, ci skor postavy, ja som tiez jedna z tych velkych bab a nikdy nebudem ako prutik... preto aj vaham s opkou... schudnem, neschudnem? ak by som po zakroku vyrazne schudla, mohlo by to vyzerat velmi skaredo...
na konzultacke mi doki navrhol okruhle implantaty s vysokym profilom, vzhladom na moje prsia... takze aj volba medzi anatomami alebo okruhlacmi je individualna - musis sa ukazat. :-)

Rozalka

Amuletka

galérka je na to aby tie nové čakateľky vedeli pozrieť veľkosti a tak. Takže kludne napíš na e-mail a časom dostaneš instrukcie, veľa pomôže ak to budeš vidieť... joj tak rýchlo si daj spraviť... ja keby som sa neobjednala vtom čase, tak dnes nemam cecky, lebo mi prerábame byt a určite by som nedala peniažky na cicky ale ked som už mala zálohu zaplatenú a potom prišiel byt, tak som už šla... :-))) ale sem tam spadne poznámka od priateľa že čo všetko by sme urobili stých peňazí...

Zuleko

V.girl
Praveze si ich natieram kadejakymi olejmi a nepimaha to.Ja som si bola toho vedoma, ze sa mozu urobit kedze mam raky velky implos.

campa

Angie77
Dakujem cennim si tvoju odpoved, hadam sa mi to upravy cim skor, ved este len zajtra budu 2 tyzdne po opke.