Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

bimbi
a keď ti bradavky vystrihne a našije vyššie sa problém vyrieši? čo ti povedal, už ti nebudú ovísať? ja keď sa na to laickým okom pozriem to vyzerá tak, ako keby ti neuhádol veľkosť, preto máš viac kože a tým pádom ti aj bradavky ovísajú. Možno to je blbosť, ale keď ich budeš mať vyššie to nebude to isté, len o pár cm vyššie?

bimbi

Anonym
Skus si zmenit nick na tu Eriku :)
Neboj, dr. Cerven ti poradi super, pozrie na teba a hned ti povie.. Ale ver mi a to ti potvrdia vsetky holky tu, ber maximum co ti povie ze by si mohla mat, ak sa da, ja by som pod 300ml nesla, pozri v galerke napr. Ritu149, na chudunkych babach je to super!

janica25

Ivava,campa

Máte ozaj krásne tie prsicka máte byť načo hrdé
Moja kontrola dopadla tak že už nič nešlo vytlačiť s prsníka tak mi to podlepili pod prsnikom a za tyzden zase sa mám ukázať tak som zvedavá že ako to bude.este mám opuch na tom prsniku a je aj citlivejší ako druhy.a vy ako sa máte?ja už v celko dobre bolesti prešli a robím už skoro všetko okrem dvyhania ťažkých veci.

Abú čo ste mi opuch po opke ako dlho trval a bol aj taký bolestivý?

bimbi

Skoricka
Mozes uz po 3 mesiacoch kludne plavat, len sa priprav, ze je to strasne cudne a zo zaciatku neprijemne.. Ked uz implose v beznom zivote vobec nevnimas, tak pri plavani ich budes.. Ale to postupne "rozplavas" :)
Angie, Toryka, Zajacik
Tak co vy na to? Po tej modelacii by to bolo ine kafe, hm?

olivka21

Skoricka
boze ako to letiii.... teba si pamätam ako vcera,ako si sa hlasila cerstvo po opke.... uz nech mam aj ja po tom.....