Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Campa

naozaj krásne, mala si aj krásny základ, takže nie je o čom, máš velký predpoklad, že ich budeš mat úplne ako svoje kedže si tam mala dost vlastného materiálu :))

angie77

bimbi

tak sa skús pofotit a pozrieme sa na to :) nie som typ , že Ti budem zbytočne písať čo si naozaj nemyslím, len aby som Ťa utešila, no z foiek v galérii naozaj nemám pocit že by si sa mala kôli niečomu trápiť a íst na takú opku, po ktorej ti zase ostanú jazvy a možno viditelnejšie ako ten nedostatok o ktorom píšeš... sakra baby potom sa vždy obzerám aj ja :)) a rozmýšlam, že vlastne ani neviem ako majú naozaj pekné, dokonalé skutočné prsia vyzerať, pretože také vznikajú len vo fotoshope nie? :))

olivka21

Taka som nahnevana,vsetcia okolo mna su chori! Zajtra mam ist ete na interne vysetrenie pred opkou a nema mi kto malu varovat skra...vsetky babky,tetky,susedy su chore....ach jaj,nerada by som dcerku tahala po lekaroch,zas nachytat virusy! Ved teraz bola chora dva tyzdne... uz nech je jar!

olivka21

Babky
uz ste tu pisali,ze cvicit po opke ste zacale cca dva mesiace... mohla by som aj skor,ked budem cvicit len nohy?

Rozalka

Amuletka

treba poslať foto seba na galeria@zoznam.sk, odfotená tak aby sa nedalo vidieť tvár, len prsia. Potom ti zajačik pošle inštruckie + predtým musíš prispievať na fórum!!! Ja som schudnutá cca 10-12kg, ale ja som skôr bola nafúknutá ako pribratá, tak v anglicku bolo všetko také sladké...:-))) aspoň sa nebudeš trápiť po opke, ja som po opke nemala nijaké bolesti, len minimálne a predopkladám že stoho že som mala aj kožu natiahnutú, aj tie prsia byzerajú akokeby boli moje...a plánujem schudnúť tak 3-5kg ešte.. ale skôr sa mi to nepodarí ako áno :-DDD

amuletka

Baby prepacte ze sa to pytam este raz, no nikto mi tu na to nereagoval..chudli ste pred op? lebo ja teraz ano, uz minus 12kg, a este chcem dat dole rovnako..tak aby som si to vedela naplanovat..

a pocitam, ze mate nejaku galeriu, ale asi zamknutu..ci? ak by som mohla pozriet aj ja ako vyzerate pred a po..
Ak nie, chapem, nebudete sa predsa ukazovat kazdemu novacikovi v teme :)

bimbi

Angie, Toryka
Dakujem, ste zlaticka :) no na gotke to nie je tak viditelne, sle ked si dam volnejsie tricko bez podprdy a tie bradavky mi idu dole, tak to vizera, ze mam cici na bruchu jak stara zena :) v obtiahnutom tricku ked si ich "podvihnem a napasujem" ako maju byt je to ok, tak som sa aj odfotila :) mala by som cvaknut z profilu ako ich mam a ako by som chcela aby boli.. Ja fakt neviem, tie jazvicky cez dvorce nezakamuflujes, mne v tej ryhe vobec nevidno mam ich velmi tenucke biele a presnev ryhe, ale cez dvorce.. No Cerven povedal, ze treba si to zvazit.. Bud nizsie a ten tvar nie je na 100% alebo jazvy..idem sa cvaknut asi a poradte..