Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

Sandrine7

ano ano ja som sa tak dohodla s pranom doktorom on bol hned za ne takze tie:)

smejo251

ak mozem:)cicimici ma okruhle 325ml:)

anonym_76

Sandrine7

ahoj, nemohla by som ta poprosit o zaslanie fotky na moj mail:erikulo@centrum.sk? ja mam teraz nulky a neviem si to vobec predstavit ako to bude na mne vyzerat,nechcem velmi velke implantaty...bola by som ti za foto velmi vdacna.dakujem erika

anonym_76

Baby, nemate niektora velkost okolo 250 ml? ja este len cakam na konzultaciu k d.červenovi, ma hrozne dlhe cakacky.. bola ste niektora u neho? je naozaj taky dobry odbornik..? erika

smejo251

Cicimici
Prosim ta napises mi ci mas antomi alebo okruhle?ja mam mat vp anatomi 330ml tak by som si mohla prsdztavit velkost mojich podla tvojich ked mas anatomi.dakujem

Sandrine7

strangeemily

Dakujem :) su tam este nejake nerovnosti, ale snad sa to spraví. som spokojna.
A ides do tých 300 ano? ja by som isla tiež keby som mohla :))