Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

campa
aha ano neviem aky je to pocit,ked je rez cez pazuchu,ale kamoska sa tiez dost trapila.ja som uz 5 mesiacov po opke :)

campa

V.girl

Teraz sa uz citim ovela lepsie, je to super mat prsia, ale este som si nic zatial nevyskusala, neda sa mi obliect samej lebo mi robil rez cez pazuchu tak mam este aj svali z vnutra ruky zmeravene.Hadam na buduci tyzden sa odfotim v nejakom sexi tricku.Musim nosit este ten pas aby mi ten lavy prsnik este klesol.
Ty si uz dlhsie po opke?

v girl

Zuleko
cicka a nenatieras si prska nejakym olejcekom,aby sa ti nerobili strie? a ked spis na chrbte necitis velky tlak? :)
campa
dakujeeem si zlatucka..aj tvoje su krasne a budu stale len krajsie ;-)..ako sa citis po opke? :) a ten skvely pocit,ze mas pevne prsicka je uzasny vsaak :))

campa

Baby

Vcera som bola na vyberanie stehov, vobec nebolelo.Lavy implos mi musi este trosku nissie, ved to vidno aj na fotkach ale inac vsetko ok.Mam este taky blby pocit ked sa ich dotknem ale ze vraj je to normalne, jazvicky mam s chrastickami, to chce len cas.

Janica 25
Co je s tebou ako si dopadla na kontrole???

V.girl

Krasne prsicka, hned po opke si ich mala nadherne.

Susy1982

Urcite poslem mam ES 400 a 450 koli asymetrii co som mala neviem ci to budem vediiet napisat na foto co poslem tak to pisem teraz

ewel007

Susy

Jasne,si zlata :-)
Ved o to mi ide aby som bola fit aby som sa rychlejsie zotavila po opke,a myslim ze aj v aprili sa to da ked som to prezila v skafandri v auguste :-)),len som chcela do prace..
Posli foto do galerky po stehoch sme zvedave :-)

Susy1982

Ewet ,ved mamiesto acyl.si mozes dat paralen ,novalgin,atd. acylp. drazdi dost zaludok su lepsie analgetika.Na imunitu su dobre imunoglukany a vzsoke davky vitaminuC a vela caju lapapacho

Susy1982

Ewel ja som snivala o peknych prsiach 18 rokov a dockala som sa a tebe drzim palce aby si sa dala dokopy vsetko ma svoj cas a je dobre byt pred op v co najlepsej kondicii aby si sa potom dobre zotavila,nic tym neutecie

ewel007

Susy

Ja som pri prvej opke mala antinu,sice neberiem tabletky ale mam silikonovy kruzok a pri tejto reopke ho tiez budem mat,tak snad to bude ok aj to ze som si dnes dala acylpirin,aleuz na to nebudem mysliet a skusim to vylezat a ako bude tak bude,ale urcite Vam pisnem kocky info :-)