Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Bimbi

pozerala som di Tvoje fotky, hmmmmmmmmm povem Ti podla seba, ja by som už na reopku v tomto prípade nešla, úplne pred prvou opkou dobre mali sme komplexy tak sme si dali spravit prsíčka, ale teraz tam konečne niečo zase máme a to, že nie sú úplne dokonalé ...pokial nefotíš akty podla mna by si to nemala riešiť...každé prsia sú iné, mne sa Tvoje páčia také aké sú, sú perfektné...podľa mňa to je len v Tebe, vidíš nedokonalosť pre druhých na dokonalosti..chápeš?
Ale ak ťa to veľmi trápi, tak ťa tu nikto z nás od toho neodhovorí a budeme ťa tu zase podporovať, určite :)
Alebo by som počkala rok, dva , tri,päť :)veď pojdú všetkým postupne dole :) a potom si dala spraviť nové

campa

Bimbi
Ty by si chcela ist na rekpku, co ja viem.Ako dlho si uz po opke? Mne sa zdaju prirodzene ale ako pises ze bez podprdy sa ti nepacia tak to nieje ziadna vyhra. Kazda chceme bit spokojna.

skoricka

Lucka83

Ty ignorantka jedna! :)) uz minule som Ti pisala, chvalila a Ty nic :) Skade mas tie podpiry? Krasne sedia na Tebe :)

campa

Cicimici, Sandrine7
Babenky krasne prsicka, ako vam to hned zmeni postavu na zenskejsiu, nadherne.

Bimbi
Krasne tie prsicka, aky rozdiel po opke a teraz, uplne sa ti usadili ako tvoje, ja by som ani nepovedala ze su to implantaty.
Super baby mozte bit spokojne.

Janica25
No ahoj, uz som si zacala mysliet vselico.Zlakla som sa, no nastastie si v poriadku, to som rada.Opuch je normalny ved si este kratko po opke, dolezite je ze ta to uz neboli.Som rada, uvidis ze to bude len lepsie.
Ja uz tiez vobec nemam bolesti, len trosku strpnute svaly a citlivost v niektorych miestach a lavy prsnik trosku musi klesnut.

skoricka

bimbi

dakujem moja za odpoved :) vcera som nieco zvdihala tazke a som zacitila, ze normalne sa mi ako keby oddelil sval od implosu, strasny pocit :D
No a ja si myslim, ze mas prsia krasne a ziadne upravy Ti netreba :) mne osobne by sa to uz nechcelo podstupovat a starat sa o jazvy atd...Si pisala, ze hlavne kvoli tomu by si to chcela, ze ked nemas podpiru, tak vyzeraju ako keby boli ovisnute, myslim, ze sa prilis sledujes, mas perfektne tie kozy! No a bez podpiry chodime len v lete, nie? Ale rob ako uznas za vhodne, kazdopadne Ti budem drzat palce :)

Olivka

neboj sa, Ty si sa nacakala a po sobote Ti to tak zbehne, ze sa ani nenazdas a bude leto a budes sa moct pysit plnou hrudou :)

bimbi

Milatka
Ak si poslala fotku bez jedneho slovka vysvetlenia, o co ti ide, tak ani pristup nedostanes..neviem co sa rozculujes.. skus este raz a slusnejsie..

milatka4

Kim
ďakujem
Neviem prečo mi zajac nechce poslať prístupové údaje do galérie, fotku aj nick som poslala. Ako tu vidím,anonym tam už pravdepodobne je a je tu len pár hodín...

4pegy4

Zuleko

Ahoj. Chcem sa opytat ze ci sa tie strie velmi daju vidiet. Presne tohto sa bojim aj ja :-( nevedela by si dat foto ???dakujem