Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janika1531xx

Ahojte ,,chcem sa opýtať tie čo ste boli na reopke mám trošku dilemu. Momentálne mám 350 ml a na moju výšku 170cm su na moj vkus malé tak v jeseni plánujem isť na reopku.Dr povedal že 600ml mi dá..nie je to málo ?Nemám pýtať viac ?

Zuleko

Monita
Dala som si raz zabal z neho, ale ostali mi dost mastne vlasy po nom.A som si ista, ze som si poriadne vysampinivala vlasy.Od vtedy som neskusala, ale mas zas v plane;)) Teraz ho pouzivam na cele telo namiesto kremu;)

Monitaaa

ZULEKO
tak uplne mimo temu :D davas si kokosovy olej aj na vlasy? ja ho zatial pouzivam na telo a v kuchyni, ale vraj je dobry aj na vlasy, len neviem či na suche na noc a potom umyt, alebo len trochu po umyti na konce a vysusit?

silia

Zuleko

:) uvidím...termín mám 26.2. a ešte jednu konzultačku predtým na 20.2....tak možno si to nejako vybavím