Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

gabbyy,

citala som, ze si si dohodla este jednu konzultaciu pred opkou. a nebol s tym problem? dali ti termin bez problemu? lebo aj ja chcem este jednu konzultaciu, takze ci sa mam uz teraz nahanat, alebo ako...

matilda1

ja idem na predoperacne v utorok a v piatok ma bude robit prvu hned aj minule sme to mali tak....lebo na kozy idem iba ja tak asi preto...to bolo dobre rano som prisla vybavila nejake papiere zaplatila a dali mi naladovku pokreslili a uz som isla na stol:)no aj ja na teba budem moc mysliet si zlata som zvedava na tie tvoje melony som tak rozmyslala ze tu budes asi jedina s takym velkymi vsak ci?

ewel007

olvika

dakujem ceckana moja :) a počuj prave ti idem písať, že to neprehanaj s tými aktivitami, len si to pekne uži a unud sa trochen :)), ja som to maličko prehnala 9den po opke, potom mi tu baby dohodvorili, vieš nieje to sranda, predsa len to je zasah do tela a nedajbože aby sa ti neposunul imploš..
zachvilu stehy čo ? :) cmuk

ewel007

matilda

tak zatial su to zmiešane pocity, ale jaska že sa aj teším, už aby bolo po tých predoperačných :)
ty ideš o týžden v piatok, budem celý den na teba myslieť, neviem či písala ale vieš v akom poradí pôjdeš? ja asi prva, preto som si dohodla skôr predoperačne a nie v den opky, nech to mam za sebou ..

olivka21

Ewel
uz sa ti to krati co? Boze ty budes ceckoška najsamväcsia tu na fore! Cmuk,myslim na teba,nech uz to mas za sebou

Monitaaa

lenka19...
neboj sa, určite ti to este klesne a zmakne, o dva mesiace ich nespoznas :D vela bab tu to tak malo, ja som po opke mala vsetko narvate v hornej časti a pomaly sa to rozmiestnovalo