Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

monikasss
mne doktor povedal že možem po mesiaci...tak nejak ale ja som zacala až po dvoch...teraz si zvykam boli ma cely clovek normalne boky vsetko po dvoch mesiacoch lezania len na chrbte..

ewel007

Matilda

Ano moja ja tiez tak,mne sa ten look silikacovi velmi paci a ked ides znovu do toho tak nech ti da max co sa da no nie ? :-)
Ja som inak pozerala tabulku ES a kedze teraz mam 500ml musela som pozerat az tie vysoke cisla,najprv som myslela 750ml lebo tam je rozdiel myslim 3-4 mm a medzi 700ml ale uz aj to cislo 750 je dost vela :-)) len dufam ze to uz bude to co chcem lebo tretikrat sa tak skoro nechystam :D

lenka19796

monikasss
ahoj,no ja som zacala spavat na boku tak od tretieho tyzdna.ja na chrbte spat neviem ,ale rano ked sa zobudim tak ma to vsetko este boli.ale na boku spavam tak ci tak. myslim ze tie prve tri tyzdne by si mala spat len na chrbte.

Nattasa

Baby cakatelky cervenovky
Dneska na 4 h mam termin. A boli ma v hrdle. Uz som vyskusala vsetko, vsetky babske recepty, a nic mi nezabralo.
Tak neviem ci ma budu chciet zoperovat.
Ak sa najde taka co ma predoperacne hotove a chce ist dnes, tak si snou vymenim termin.
Naaaahodou

monikasss

babule
prosím vás ešte mi poradte vzhľadom k tomu že sa nejako nemôžem dovolať dokimu, od koľkého týždňa sa môže spať na boku?

gabbyy

monitaa je presne z tej rady, ale tu ho nemaju, ten oil je taka flasticka, toto je iba sampon a maska. musis najst olej :-) je the best staci ti malinka kvapka a vlasy ako silk a to nezartujem ja mam vlasy ako metla bez toho oleja :-)

Monitaaa

ZULEKO
a aky mas, tiez ten z DM?, ja ho pouzivam najviac na prsia a teraz chcem skusit na tie vlasy, tak si ho skusim na par hodin dat na suche vlasy mimo kkorienkov a umyt, uvidim čo to spravi. Inac tu na fore v inej teme som čitala, ze ho pouzivaju aj ako lubrikačny :D takze ozaj na vsetko :D