Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

queen no vsade to tak robia.. mne iba vtedy povedala aky termin maju volny, ale to iba preto ze som v zahranici a potrebovala by som vsetko vediet vopred aby som zbytocne nechodila na dovcu domov

silia

Zuleko

ďakujem :) som zvedavá, čo vyčaruje z tých mojich..a predoperačné si si dávala v chirmede alebo sama?neviem, či si dať spraviť sono a to všetko priamo tam, alebo si to zariadiť sama

gabbyy

nanka, my sme si s jednou babou vymenili termin, tak preto mi dali este jednu rychlu konzulku, aby som este rychlo prebrala velkost, kedze som doktora videla naposledy minuly rok v lete. ale bude to iba rychlovka a budu mi robit aj predoperacne v ten den. a v siklienke boli uzasni implose objednam az v stredu poobede a do pondelka tam budu :-)

Zuleko

silia
Vsetko zalezi ake mas svoje velke prsia.Mozu mat dve baby 400 ml a tie prsia budu uplne inak vyzerat.Ak ma zena svoj pekny zaklad staci napr.300 ml a bude mat pekne 4,no ak neda nic a da si 300 ml tak to budu take dvojky.

silia

Ahojte baby.

Keď už je reč o tých veľkostiach..mňa to čaká o chvíľu a doktor mi navrhol iba 390. pozerala som foto a nejde mi do hlavy, že napr. Misaela má 400 ES a zdajú sa mi veľmi malé oproti tým čo mala napr. Zuleko 390 nagor alebo aj iné baby 360. A pritom ES sú vraj väčšie..tak teraz neviem ako mi sadnú tie 390, keď tam tiež nič nemám...

matilda1

ewell

no ta naladovka bola dobra supa :)no ja mozno keby mam prve nejake 450 uz asi nevymyslam ale tieto 360 na mne mi tiez pridu akoze mam ich pekne ale tiez chcem take plnsie ja nosim vystuzene push upky kosicek Ca niektore take obyc aj B dam...tak ja som si povedala ze ked mam mat urobene prsa nech ich teda mam ked si dam vystrih a natlacim ich do podprdy tak su pekne no oproti tomu co som mala tak ze wau...ale ked mam len tak ze bez alebo tricko take obyc tak to neni ani vidno.

ewel007

matilda

presne moja, ja tiež tak, ani neviem ako sa to všetko v den opky zbehlo a o 8.45h už som bola v narkoze, je to najlepšie, nečakaš ideš, ved som bola ešte ospata a ta naladovka, ako po žure :D
juj pokladík budem ti držať moc palce a teším sa hned ako napíšeš :)
tak mne prídu tie 500ky na mne male, nosím podprdu C C-D, aj som ti písala, že doki vravel, že to nebude neaký brutal, že budu plnšie a to aj chcem :)
ty nosíš pri tejto velkosti C podprdu? inak ty ich máš eno nuno, krasne :)ako aj mne s amoje pačia, a hlavne ked sa tak viac menej aj usadili, len čo so mnou ked chcem väčšie a asi aj ty ked ideš znovu do toho :)

matilda1

olivka

presne tak moja len odychuj a setri sa...ja som tiez uz na stvrty den behala s handrou ale neprehanaj to...este sa napracujes az az:)