Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Baby ako to vlastne je?? 375ml je aká velkosť? 600ml ??? ci to každej urobí inak??Nebol niekto v PU u Dr.Očenáša ???

monikasss

Rozalka

môj doki používa len Natrelle a Nagor a ja som s ním spokojná aj s klinikou, asi by som nemenila. Ale zasa asi som nemala tie prsia ako placky keď sú širšie. Ono je to ťažko žiadna nevieme ani ten doktor ako budú prsia vyzerať po operácii.

Rozalka

Monikasss
skús si pozrieť aj rozmery Arion silikonov, oni sú širšie ako ostatné, ja som to mala odporúčené lebo boky mám dosť široké... možno tie by boli tebe dobré a možno vieš ísť aj do väčších...

ewel007

so.nicka

Tak ti drzim palce aby sa ti to podarilo :-) a viem,ze vela chlapou povie ze umeliny a hluposti okolo toho,ale asi este nedrzal v ruke take prsko,lebo keby hej tak vie ze nic umele na tom nieje,pretoze su mekucke :-))
viem ze doki Mladek ma plno tak do konca marca co sa tyka opky,neviem kedy by si chcela ist ale poviem ti ze je to super poci citit sa ako zena,kedze ja osobne som bola plocha a mala komlexy..

monikasss

M.i.r.u.s6

Takých je nás tu viacej čo sa obávali veľkosti a teraz si vravíme že by sme radšej väčšie. Ja asi pôjdem o rok na reopku a dám si guľaté a väčšie, tiež mám 375ml ale tým že mám široký hrudník tak sa mi to zdá málo. Asi by som išla do 500ml, zasa nechcem mať neskôr problém s ovisnutím alebo aby mi to neprekážalo v aktívnom športovaní.

so.nickaa

smejo521

tak to ti drzim palceky:))a ku komu ides? Som zvedava co odporucia mne..

ewel007

ano mala tam ta dotycna aj fotky, a zdalo sa mi ze tam bolo spomenute aj jeho meno ale mozno sa mylim:/ mne ten clanok ukazoval priatel lebo on nieje zastancom umelych prs ale myslim si ze to kazdy chlap tak hovori, hlavne ze ked v casopise alebo na nete vidia nejaku prsnatu tak su hotovi.
Ja by som si zajednala konzultacku najradsej este dneska ale to zavisi od mojich rodicov. Najprv sa s nim chce mama porozpravat, boji sa..ale vidi ake mam z toho komplexy tak mi tu operaciu konecne povolila..no a tato sa tvari ze on nerozumie o com sa bavime ked pride tema na plastiku(konzervativny troska:) )

ewel007

so.nicka

Ty myslis tu kliniku kde bola ta dotycna aj vyfotena? Ak hej tak tam nebolo pisane ze to operoval Mladek,a bolo uvedene ze sukromna klinika v Nr a tie su dve. Samozrejme ze musis ist na konzultaciu a tam sa vsetko dozvies a co sa tyka velkosti,je to tak ze baby si povedia ze mohla som brat tie vacsie,tak ak ti da doki na vyber zober tie vacsie alebo pytaj maximum,ak sa ti pacia vacsie plnsie prsia :) uz mas termin konzultacie ci este sa len rozhodujes pre dokiho ?

smejo251

so.nicka
ahoj ja som asi taka postava ako ty..165cm a 51kg ale mam dve deti odkojene..podprsenka 75B a tazka bieda :-))))mne lekarka doporucila extra vysoky profil mentor max 330ml.mala bz som mat termin teraz vo februariku :-)

so.nickaa

ewel007

Tak to je super ze si s nim spokojna, zatial som nanho citala len same chvaly:)okrem jedneho clanku co bol tusim na lesk.sk tam bola nejaka kauza ze kompletne znicil nejakej babe prska ale uz to odtial vymazali, neviem sa k tomu dostat:/ Len som citala ze baby co si davaju take ake im lekar odporuci potom lutuju ze si mohli dat aj trocha vacsie, tak sa bojim aby to nebol aj moj pripad:) Ja by som chcela take pekne dva a pol az trojky nie ako kokosy ale proste ench vyzeraju prirodzene..nie zas moc spadnute..lebo teraz tieto moje su take ze bez push-pky je to velka bieda..uplne mi padnu a to su len jednotky:((

ewel007

so.nicka

Ahoj,tak fajn ked si sa rozhodla ist do toho a ked budes sem prispievat tak sa toho vela a hlavne dolezite dozvies.co sa tyka velkosti je to na tebe a tvojej predstave a doki ti podla tvojich prs urci a co sa tyka Mladeka,je tu od neho vela bab a ja tiez,maximalna spokojnost,takze za seba ti ho urcite mozem odporucit a precitaj si vela stran dozadu dozvies sa o vsetkom co ta zaujima. A inak ake by si chcela prsia po opke,myslim velkost,tvar?