Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Ahojte baby. Konecne som sa odhodlala na plastiku a uz ma nikto neodhovori! Momentalne mam take jednotky tvarove skor spicate alebo ake proste strasne:/ som vysoka 165cm a vazim 52kg, bezdetna..kolko ml by som si mala dat?A je lepsie cez pazuchu alebo pod ryhu? Este som nebola na konzultacke, rozmyslam ze pojdem k Mladekovi..viete mi poradit ktora unho bola aky je?? Velmi pekne dakujem za odpovede:))

ivava

Majka 1910
vieš moja ja som spokojna mne sa viac nezmestilo tak som rada, že mam to co mam, ale viem si ich predstaviť aj vacsie o kusok..hihi ale to mozno po detoch..som rada že vyzeram konecne ako žena...a hej ten čas strasne letí až ma to štve...a dufam, že to miestočko zmyzne.

Majka1910

ivava
ahoooj, no ja dobre. pomaly citam co sa tu deje..ako baby idu na zvacsenia :). Mna to uz tiez zacina chytat ze vacsie, ale o tom priatel nechce ani pocut. Tak pekne pockam na deti a potom ked tak pojdem.
Takze ty uz bez pooperacnej. no tak super.. ako rychlo to uslo. no a spokojna? uzivas si? s tym tvrdym miestom si nerob starosti, ked ti doktor povedal ze to zmizne tak asi ma skusenosti.

Rozalka

Mirus

pošli na galeria@zoznam.sk svoju fotku pŕs bez hlavy a dostaneš inštrukcie, ale predtým musíš tu na forum prispievať! nezabudni napísať aj svoj nick...

M.i.r.u.s6

este jedna vec chcela by som sa pozriet na niektore neviem ako sa dostat ku galeriiake mate ja som svoje este nevidela v pondelok stehy ako tak citam mala som si dat asi vacsie ked niektore mate riadne ja mam 375ml ale nemala som nic a teraz bude nieco snad budu pekne

M.i.r.u.s6

ahojte som tyzden po ope ako da sa vsetko az na to sko vsetky viete s tym spanim na chrbte chcela by som sa opytat ci ma niektora z vas susenosti s tym ze obcas musim poskrabat prsia ci je to normal

mamita

Olivka
mi hovor...ma bolí všetko okrem pŕs...viem že je to ešte skoro ale ja už sa sem tam aspoň na pár minút zvalim na bok....Iba tak ako ma pustí Ale poviem tí chrbát spieva

olivka21

To spanie na chrbte je masaker! Rano s zobudim cela stuhnuta,ubolena,prsia mi idu vybuchnut! Mali ste to niektora?

Nattasa
Zavolaj sestricke zuzke.od cervena a opytaj sa jej na to hrdlo,nech prebistotu nerusis termin!