Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

babule rizikové máte prvé 4 týždne, ono každá z nás to zvláda inak, niektorú to viac bolí a niektoré sú viac akčné :) stať sa Vám nemusí naozaj nič pri vašej akčnosti, ale to stoja nad Vami všetci svätí :) ale rovnako si aj môžete niečo pokaziť a ja si myslím že stojí zato sa radšej tie prvé 4 týždne viac šetrit ako potom plakat.

Takže to zbytočne neunáhlite, veď ste na to dali tolké peniaze a tak dlho čakali až sa splní Váš sen, tak si to nepokazte tými pár týždnami netrpezlivoasti a hlavne neposednosti :)Veď to je riadny zásah do organizmu.

mamita

angie
ten lioton gel je na opuchy?....myslíš že by som si ten opuchnutý prsník mohla skúsiť tým potierať?...mám ho prelepený len cez dvorce zboku a na lopatke by sa to dalo...čo ty na to?

mahulienka

lilabmw
moja, to bude tazky oriesok, takze radsej nic nepredbieham. Budem postupne informovat, ako sa mi dari:))

mamita

olivka
angie a baby majú pravdu.....tiež som taká akčná po opke...všetko sama všetko zvládam...nič nie je problém .....až do dnes....fakt som sa asi precenila a teraz mi lepí čo z toho bude....:o(

lilabmw

mahulienka

jej tak to je super okruhle su bomba :-) to uz ale tvoj manzel bude musiet okolo teba tych napadnikov strielat :-D tak dalsie do klubu reopiek a dalsieho zväcsenie :-)vitaj

mahulienka

angie77, olivka
dakujem, ste zlate, ale ja som stale chcela gulate, hlavne koli tej vrchnej casti, ano pacia sa mi aj tieto, ale ten vrsok tam chyba. Aj doktor povedal, ze som hore taky suhar, ze by mi to pekne vyplnilo. Vraj ten spodok by som mala velkostne ako mam teraz, akurat by boli hore plnsie.
Olivka
tebe gratulujem. Zvladas to perfektne, ja som bola tiez taka akcna po opke:)))
anonym (erika)
ja som s ES velmi spokojna, su fakt makucke, a s tym vlnenim, no ked sa fakt, ze poriadne predklonim, tak to citim, aj vidim, ale bezne takyto pohyb nerobim:)), inac to nieje vidiet.

angie77

olivka21

tak týžden po opke na to pozor!!! nemusíš citit bolest, ale viete baby čo tým riskujete? zhrubnutie kapsuly okolo prsníka, kedže ten silikon kým nie je prirastený stále namáhate...baby dávajte na to pozor!!!potom budete vyplakávat že máte problémy..naozaj Vám chcem len dobre, mne samej sa potom zle číta ked píšete že máte komplikácie a potom Vám už nevieme pomôcť..len Vás lutovat a to Vám asi nepomôže