Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucia94

Nikola 21

Ono problem je, ze pracujem ako modelka a prsia chcem mat naozaj prirodzene. Pod prsiami mi nameral 70, cez prsia cca 75, podprsenky nosim 75B no kosiky podprdy sa mi nevyplnia. Doktor je celkom svojsky. Povedal, ze nema rad fotky. Ani mi vlastne nepovedal, aky profil mi da. Ale je to srandista

Nikola21

lucia94

tak podla mna ked mas 180cm tak nebudu vobec velke. Ja mam 167cm a davam si 360 a to maju byt take akurat. Jedine zeby si nasla nejaku fotku prs ktore sa ti pacia a ukazala to doktorovi a on by zvazil ci tat mensie alebo nie. Moj nazor je ale ze velke nebudu. Kolko cm mas pod prsiami?

lucia94

Ahojte, mňa idú operovať o necelý mesiac. Mam 180cm, útly hrudník a skoro žiadne prsia. Operovať ma bude Dr.Pikula. Vybrali sme 375ml no ja mam pocit, ze je to veľa. Chcela som spraviť malé a prirodzené. Viete mi poradit? Mam si dať menej?

Nikola21

nikxxx

Gratulujem k novym prsiam :) No vidis ze si to zvladla uplne bez problemov a teraz sa uz mozes vytesovat:) potom posli foto ak budes moct... tak nech sa ti to rychlo hoji ;)

nikxxx

Ahojte tak ja som uz po, konecne mam prsia :)) bolesti niesu nejak extra velke, iba ked zakaslem alebo sa zasmejem. Velmi to bolelo ked mi vytahoval dreny, no nemala som tabletky proti bolesti pretoze som predtym nemala velke bolesti.

Narkoza, ktorej som sa tak bala, bola uplne super, kludne by som si to zopakovala :)) ked som sa zobudila hned som isla sama na WC, nebolo mi zle, nekrutila sa mi hlava, nemala som pocit na zvracanie.

Teraz uz len cakat ako sa to bude hojit. Kontrola ma caka 28.5.

Alenasis, kocka, ty ako ???

yanka8

Jahoda73, zajtra budu tri tyzdne co som po OP a tiez prave prsicko je krasne a lave je tvarovo ine, je zhora akoby opuch este a tym ma iny tvar. Tiez sa pozorujem kazdy den, poslala som fotky dr. lebo uz som mimo Sk a dnes mi volall a ukludnil ma, ze to je este prilis skoro, ze to nie je konecny stav.
Prsia sa musia usadit, treba im dat 3 mesiace.
Ja som dnes nastupila do prace a som rada, lebo ked som bola doma, tak som bola snad neustale pred zrkadlom a sledovala sa.
Sme nedockave ;-)... Neskusala si volat s dr.?

Sandritta

jahoda73,

Suhlasim s babami, este je skoro, mna ten prvy mesiac prave prsko dost bolelo, uz som bola aj zufala z toho, no potom to tam postupne preslo, po 6 tyzdnoch uz to bolo ok, inak tvarovo sa mne prsia lubia az teraz tak najviac a to uz je cez 3 mesiace, takze nezufaj, pre istotu sa spytaj doktora ale v kazdom pripade to chce cas a trpezlivost.
Kamoska napriklad mala od zaciatku s jednym prskom oroblemy a viem ze ju bolelo este niekolko mesiacov po opke. No teraz uz vyse dva roky po ma prsicka sumerne a bez problemov.
Nerob este zavery, neplac, nezufaj, uvidis ze to bude ok ;)

tina691976

jahoda73
ahoj ja som mala lavý prsník mesiac ako elipsu tvar bol uplne iný ako okruhly aj mna to trápilo ale po mesiaci to zmyzlo neboj sa ešte nieje na plač čas bude sa to určite meniť a ku tej bolesti je to uplne normálne večšinou su to také nárazové ťahania alebo pichanie ale to je uplne normálne aj pobolievanie prejde ved mesiac je ešte príliš rýchlo telo sa stoho musí spametať ved je tam cudzí predmet držím palce neboj bude už len lepšie