Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

katuss25- ajoj mas aj fotecku a ake mas prsicka anatom alebo gule ja sa bojim ze budu velke lebo to mi navrhol on ja som nesla do vačsich to bolo minimum lebo ja nosim teraz 80d niekedy aj 80 e

doka

LUCIA94
nemáš sa čoho báť-výber Dr.-veľmi dobrý,nechaj to na ňom-určite neoľutuješ-nerieš veľkosti-tak ako sa tu písalo-každá je inak stavaná-môže mať rovnakú výšku aj váhu-ale telo nebude 100% kopiou tej druhej :)-môžeš mať silnejšie boky a tá druhá širšie plecia a váha,výška bude rovnaká...
Novým majiteľkám gratulujem a prajem skoré zotavenie :)

tetunica

Ziena
chod na modrykonik silikonove prsia a tam o nom najdes vsetko. Aj foto prs ktore robil. Ja idem tiez ku nemu. Konzultaciu mam za sebou a opku v septembri.

ziena

Ahojte, mate niektora skusenosti s tym, ako robia plastiku prs v Trnave ( euroclinic..pravdepodobne dr. G. Marsal) ? Som objednana na konzultacku aj operaciu zaciatkom augusta

slniecko83

katuss25

ahoj ak sa nemylim tak si tu tak davnejsie pisala ze ti poklesol jeden prsnik a tak sa ta chcem opytat ako prska? Bol to pokles alebo sa tie prska usadzali a tym padom aj klesli trosku nizsie?

henka88

lucia94
ahoj, ja mám 176cm, som štíhla a mám 375ml. A nie sú vôbec veľké, sú stredné, prirodzené, úplne mi sadli k postave. Ale zas nie sú ani malé, ale neviem, čo si predstavuješ pod malými prirodzenými. Skús pohľadať nejaké a hoď tu link :) Lebo takto ti asi každá napíšeme, že to vôbec nie je veľa. Ale zase v rozmeroch si dosť útla, ja mám pod prsiami 74 cm, a cez prsia som mala pred opkou okolo 84 cm, teraz mám 93cm, nosila som predtým S aj XS hore, teraz M :D Podprdu som predtým mala 75B vypchatú, teraz mám 75C látkovú. Tak myslím, že budeš mať tiež nejako takto alebo možno trošku väčšie, tým že si útlejšia. Mne to pridalo cca 10 cm cez prsia.

katuss25

LUCIA94:AHOJ JA MAM TIEZ 180CM A MAM 555ML VER MI VELKE NIESU TAK TI SADNU MNE JE AZ LUTO ZE NEMAM VACSIE...ANATOMICKE SU INE AKO OKRUHLE A PRI NASICH VYSKACH VELKE URCITE NIESU

yanka8

Nikxxx gratulujem k prsickam, no vidis zvladla si to perfektne a teraz uz len rychlu rekonvalescenciu a v lete sa uz mozes pysit s novymi kamoskami ;-)