Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Chrbatik uz ustupuje, ja blba som to prehnala s cvicenim, chcem trosku rozprudit krv v zilach, kedze mam trosku krcove zily na nohach...
Ked som kojila, spavala som 10 mesiacov vkuse len nachrbte, nemavam inak problemy s chrbticou, teraz treti krat za zivot, tak ansd to prekonam. Mna skor odraza alergia, tromboza a embolia, toto su najvacsie strasiaky pre mna, aj sa to bojim pisat... ale zevraj aj po dlhom lete mozu nastat tieto komplikacie...

wewusik

ahojte baby, bola som na konzultácii a doktor mi poradil mentor 345 anatomicke, no chcela by som rašej gulaté mam strach z toho,že sa mi to otočí. vraví že anatomicke by mi boli super, ale nie som istá,aj sa bojim ze budu male, máte niektorá anatomické ako ste spokojne?

elle

Inak teraz v novom Radari pise plasticky chirurg Belovič, z ULK,ze citujem "sucasne implantaty su na cely zivot, a preto treba vyhladat odbornika, ktory ich vlozi raz a klientka ma potom pokoj cely zivot". Hedera trvdi ze nie su na cely zivot, ale to neznamena, ze tolko nevydzia, podla mna zalezi od toho ktoreho organizmu...

elle

Baby, dakujem este raz, velmi mi pomahate...
AB.... operoval ju Cerven, lenze pred 7. rokmi mohli byt menej kvalitne silikony, ona ma Eurosilikon, celozivotna zaruka, aj tam volala, a ze sa to stava 5% zien, ze ma smolu :-/ Sono ukazalo, ze tam ma vela roznych vybezkov, vyliateho materialu, zapalove tkanivo... Nevedia co to je, az CT ukaze, potom to treba vycistit a tusim az po polroku dat novy silikon :-/ Mna to vyplasilo tiez, najprv to tajila predomnou, ale ze podla nej to ma preto, ze ma oslabenu imunitu, ma vkuse zdravotne problemy :-(

AB101112AB

doka

som rada,že nie som tu jedina 40tnička, mysliš že prsička budeme mať už nastalo alebo treba po nejakých rokoch vymenit? kedy ideš a komu? ja by som bola strašne rada keby sa to už nemuselo vymienať.

AB101112AB

Elle
Prosim ta a kto operoval kočku ktora ma teraz po 7rokoch problem s prsnikom.Baby nejak ma to odradza, buduci piatok mam kon.u p.d.
Cervena

yanka8

Bobcatko173
Jejd ze uz stvrty den po, ako to strasne rychlo uteka, uz bude len a len lepsie :-)

Dansulka vitaj :-), ja som bola tiez operovana u dr. Cerven ;-), je tam strasne mila anesteziologicka a vobec vsetci su tam strasne zlati

yanka8

Elle neboj sa, vsetko bude v poriadku, narkozy sa naozaj nemusis bat, zvladnes to. Pekne si pospinkas ;-). Ja som pred opkou naposledy jedla vecer o osmej( aby mi nebolo zle po narkoze)a potom do polnoci som uz len pila vodu. Rano ma operovali o 7:50.
Ja mavam problem s chrbticou a tiez ako na potvoru som bola seknuta ale v oblasti krizov, 6 dni pred opkou som musela ist ku kineshitherapeutovi aby mi napravil chrbticu. Skus zajst za niekym, lebo to lezanie na chrbte da poriadne zabrat.
Ked sa preberies, vtedy este necitit ziadne bolesti, skus si radsej hned na wecko s pomocou sestriciek. Ja som tak isla prvykrat a dobre som urobila, lebo potom ked som chcela ist vecer druhykrat, tak uz som mala velky problem, strasne sa mi tocila hlava a dost ma uz ciciky boleli.
Zozen si lieky proti bolesti a uvidis zvladnes to ;-) drzim moc moc palce.

bobcatko173

Elle

Vydrzat sa to da jasne,len tie bolesti ti daju zabrat.a uz nie tak prsia bolia ako chrbat.Tuto noc som spala napr. po sediacky lebo sa inak nedalo. Uz je 4ty den tak hadam bude len a len lepsoe. Natkozy sa vobec neboj to je sekundova zalezitost :) mnr akurat nevedeli najst zily tak som riadne dopichana.
Drzim ti moc palce ;)