Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

Henulka33

Ahoj:) u koho si bola? Nie nahodou Paliatka?:)ja mam takisto,tyzden po ale na kontrolu miesto stredy idem zajtra:)

PajaZH

anna.m
skopírovala som z iného fóra :)

sú len 2 firmy svetové ktoré vyrábajú tieto silikony a že potom viacej značiek ktoré vyrábajú obal na ne, ale vnútro berú od tých 2. takže ked napr. dr. robí s ES a s Nagorkami tak má vlastne pokrytý trh.

Rozdiely tam sú ale ak sa pýtaš na kvalitu, tak by si mali byt všetky u nás dostupné značky rovnocenne. Rozdiely sú vo výbere profilov, veľkosti a v hutnosti implosov

henulka33

Ahojte baby, rozhodla som sa pridať svoje skúsenosti s operáciou, mám čerstvo po. Predtým som mala veeeelký strach - či mám dobrú veľkosť vybranu, či to bude bolieť, ako sa budem česať a umývať vlasy..atď.veľkosť mám 325ml gulaté pod sval,na opke som bola pred 7 dňami a musím povedať že som veľmi spokojná s veľkosťou.Predtým som mala tak 75A.Oprácie prebehla rýchlo, no po nej mi bolo straaašne zle, bolo to mojich asi najhorších 8 hodín, bolo mi zle, všeeetko ma strašne bolelo, stukala som od bolesti, zvracala som...fakt som sa vtedy pýtala sama seba či mi toto bolo treba...no potom ako vyprchala anestéza, to bolo už fajn. obmedzovali ma obvazy, bola som velmi posťahovaná, večer po opke som sa už aj postavila a išla na wcko...nemohla som vkuse ležať, zbláznila by som sa. Teraz ešte stále spím posediačky posteľ vystlaná vankúšmi, po ležiačky je to nemožné koli bolesti, ráno mám prsia bolavé,tvrdé, musím si dať tabletku a potom je to ok...sem tam pichne pod pazuchami, sem tam cítim nejaký tlak...sthey idem vyberať v stredu, tak sa teším že si ich celé uvidím konečne, lebo mi dr.nedal dole vobec podpiru, iba zhora si ich vidím :) a som super šťastná, sú krásne...určite to za to stoji...a ozaj, v pondelok nastupujem do práce - robím v kancli, tak sedieť za PC vydržím v pohode snáď ;)
držím prsty všetkým ktoré to máte pred sebou

LaskonkaE

Ahojte baby :) prosím vás uvažujem nad operáciou, prosím vás mohli by ste mi povedať ako ste spokojné s pánom dr. Červeňom chcem sa objednať na konzultáciu k nemu, neviete či sa u neho dá aj na splátky?

assaabloy

Slniecko83
ahoj ako sa mas? napis email na mojaposta777@centrum.sk , budem cakat papa

ahojte dievcata. dlho tu uz neprispievam, semtam precitam co nove, dievcatam s novymi prsiami blahozelam, prajem skore zotavenie a tym, co ich to caka prajem trpezlivost, vela stastia a hlavne nech vsetko dobre dopadne a po operacii sa setrite :)

Foxi

Ahojte, som tu nova :) Pred par dnami som sa rozhodla, ze chcem zmenit moje prsia a preto idem "do silikonov" :)
Z casovych dovodov nemozem citat celu tuto diskusiu, preto sa spytam na par veci a verim, ze mi daka dobra dusa odpise :)
Poznate dobreho lekara z okolia Ziliny, Trencina? Koho by ste mi najciac odporucili v BA?
S priatelom nas najviac zaujima, ake su silikonove prsia na dotyk, ci je citit nejaky velky rozdiel? Ci sa vasim muzom pacia na dotyk, nielen na pohlad...
Dakujem :)

tina691976

jahoda73
len počkaj neunáhli sa ani s reoperáciou to sa usadí samo máš ešte pár mesiacou čas a 1cm nieje nič do troch mesiacou sa ti to usadí a možno aj prsník vyrovná a budu identické držím palce v doliečovaní nech sa snich už len tešíš

jahoda73

Mulatka, Tina691977, Sandrita, Yanka8, dievcence dakujem Vam velmi pekne za upokojujuce odkazy. Ste zlate! Viac ste ma upokojili, dali pozitvnej energie a pomohli ako moj doktor. Bola som u neho vcera ohladom tych problemov. Co sa tyka bolesti tak on ma pocit, ze tam mam este vodu, vlastne telovu tekutinu. Takze musim ist na sono..a co sa tyka velkosti sam uznal, ze prsnik je posunuty vyssie o 1cm. Reakcia bola asi taka, ze v podprde sa to strati, ze to len ja viem a nikto si to nevsimne. A ked uz tak za pol roka mozme ho otvorit a posunut implantat na miesto..ze ani prirodzene prsia nie su rovnake, nechapem stale som mala pocit, ze esteticka chirurgia je od toho aby vylepsila nedokonalosti co priroda nadelila a nieze sak ako bolo tak aj ostane...no a v neposlednom rade akurat spomenul, ze prsia sa tvaruju do 6 mesiacov co ste viac menej aj vy spominali...takze nic ine mi neostava len cakat ake budu a co sa potom bude diat...