Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Foxi,

V okoli Ziliny teda neviem ze ktory chirurg, spominal sa tu Ocenas ten je v Banskej Bystrici, tam je aj Cerven. V BA napr. Racz na neho su dobre ohlasy a aj Hedera, su v Interklinik. Ja som bola v Nitre u doktora Mladeka.

Co sa tyka prs na dotyk, neviem Ti presne povedat, som este len 3 mesiace po opke. Prsia mam uz maksie aj pohyblive aj ked asi to este nie je finalny stav. Niekomu trva aj 6 mesiacov kym uplne zmaknu. Napr. gulate su maksie ako anatomy. Kamoska ma uz 2,5 roka silikony, ma ich makucke uplne pohyblive, tvrdi ze jej muz by ani nerozoznal ze su umele, to tu inak pisalo vela bab.
Moj priatel bol uplne proti tomu, no teraz je z nich hotovy, tak sa na tom tak v duchu smejem :D Co sa mna tyka, tak sa konecne citim 100%-na! Je to super pocit konecne mat krasne prsia. Ja za seba mozem len odporucat ;)

zuzanab17

Ahojte kocky,
Už sa mi ti blíži, zajtra predoperacne a O 8 dní idem na to...juuuu mooocne sq teším. :;)))))
Nejdete niektorá ku Dr.Cervenovi 31.5.?

bobcatko173

Henulka33

Mali sme byt,ale nakoniec iba tri co mi sestricka hovorila..no Dr.povedal,ze to nie je nic vazne tak mu verim..inak mam aj druhe antibiotika lebo prave prako ma dost bolelo a pichalo ma v nom..zajtra napisem ;) ja som isla po tebe :) drz sa :)

henulka33

Ano nahoda :) neboli sme 4 v ten deň? ja som bola ráno o 7:30, šla som prvá. Dufam že to bola len taká krv zvyšková čo si mala na prevezoch a že bude všetko ok.
Tiež sa neviem dočkať na odstranenie stehov a že sa uvidím :D tešííím sa, daj vedieť čo a ako

bobcatko173

Tak to je aka nahoda:) myslela som si,lebo viem,ze z nas troch bolo jednej velmi zle..lebo idem pondelok do prace a utorok som unho bola lebo som mala krv na prevezoch tak sme sa dohodli na zajtrajsku nech som si na istom..inak aj mne bolo hrozne,po prsbudeni som az do rana spala max dve hodiny..ale tesim sa na vysledok :)