Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

jahoda73- a co na to tvoj doktor ale prsicka sa menia az do 3 mesiacoch mozno si len trosku namahala tu stranu a je ubolena viem ze sa bojis ale ako som citala prsicka sa davaju 3 mesiaciky na miesto

jahoda73

Dievcence, rada by som sa opytala ci je normalne aby skoro mesiac po opke bolel prsnik. On vlastne nielen boli ale picha ma v nom, mam i neprijemne tlaky a pnutie tiez. Uz som tu pred par dnami zufala pisala, ze prsnik mam o cm vyssie je vytlaceny a ma tvar skor ako obdlznik na rozdiel od druheho prsicka ktory je pekne gulaty. A prave ten boli. Nielenze som nestastna z vysledku ale este aj ta bolest. Doktor oddrbal robotu. Mala som sa uz mesiac tesit z prsiciek a mam len oci pre plac. Nic nerobim len ich riesim a pozorujem mam pocit, ze mi z toho skoro prepne. Neviem co robit...poradte pls...

nataša548

Ahojte baby,aj ja sa pridávam a držím palce.Naozaj sa nemáte čoho báť.ja budem v utorok 3 týždne po a som tu.A to som iný bojko.To by ste ani neverili.Zvládli sme to všetky,zvládnete aj vy.Budem na Vás zajtra myslieť.Tak sa držte a dajte vedieť.Uvidíte aké budete po tom sťastné.Ja som nesutočne a lutujem iba to,že som sa neodvážila skôr.Nech Vám to dobre dopadne.

Alenasis

Nikxxx, ja som vyššia, mám 174cm a 57kg pod prsiami 70cm cez len 79cm. Ty máš väčší základ, ja žiadny :) Tak hlavne sa drž a daj vedieť ako ti to dopadlo :)