Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58 ahoj. myslela som ze z tu nechodi vela bab co som s nimi pisala. nno som rada ze si sa ozvala. u mna ostalo to tak ako som od zaciatku tvrdila. jeden vyssie a jeden nizsie. ako je aj v galerke.a co ty ako sa mas a co s prsiami vsetko je v poriadku? dufam ze ano napis ked mas cas papa a drz sa

Sandritta

Foxi,

Nemas zaci ;)
S priatelom si hlavu nelam, urcite bude spokojny a rad! Ten moj sa tiez bal, vsetko mozne o tom cital a len ma strasil, ale to su vsetko ojedinele pripady, pytala som sa na to aj doktora, povedal mi ze keby to bolo take nebezpecne tak to ani nerobia, a oni uz silikony davaju jak na beziacom pase :D
Co sa tyka zotavenia, u kazdej je to individualne ako to znasa, ci si citlivka, aky mas prah bolesti... Ja som teda citlivka a padavka totalna, prvy mesiac som len lezala doma a citala knihy, az po mesiaci som sa trochu rozhybala aj zacala soferovat.
Vo vseobecnosti, prvych 6 tyzdnov je takych najdolezitejsich kedy sa najviac uklada implantat, vtedy by sa nemali ani ruky dvihat nad hlavu. Potom dalsia taka hranica su prve tri mesiace, kedy sa najviac formuju prsia a celkovo prvych 6 mesiacov sa este menia potom uz je vysledok konecny.
Idealne je keby si tych prvych 6 tyzdnov mala kludovy rezim, nedvihat ruky ani nic tazke, takto mi to aj doktor hovoril. No su tu baby ktore uz po par dnoch boli uplne v pohode aktivne a mobilne, hlavne mamicky ktore sa museli starat o deti, a nic sa im nestalo.... Talze je to fakt individualne.

Tak skus tu Bansku Bystricu, no kludne si obehaj aj viacej doktorov, ze ktory Ti sadne.

Keby daco, kludne sa pytaj, pis ;)

AB101112AB

Zuzanab 17 ja idem k dr. Cervenovi 30.5. ale na konzultaciu. No daj prosim potom vediet ako si to prezila! Dakujem

Foxi

Sandritta, velke DAKUJEM za odpisanie!!!! :) si velmi zlata
Moj priatel este poriadne ani nevie, ze chcem ist na operaciu :D vzdy bol spokojny s mojimi prsiami, ale z casu na cas som sa spytala, co by povedal, kebyze si dam urobit silikony....samozrejme ubezpecil ma, ze som krasna taka aka som, ale ze ak by som cosi take velmi chcela, nech idem do toho. Boji sa vsak velmi o mna, citala som o roznych komplikaciach, a naposledy nebol temou o silikonoch nadseny...A na to, ake su prsia na dotyk som sa tiez pytala kvoli nemu, lebo ho to zaujimalo...
Rozhodla som sa, ze na operaciu pojdem, este nevie o tom a tesim sa, az ho postavim pred hotovu vec ;)
Z toho co si napisala mi ako najblizsia volba vychadza Banska Bystrica....este posledna otazka. Ako rychlo sa priblizne zotavim? Nemozem si dovolit zobrat si dovolenku, a moje zamestnanie si vyzaduje neustaly pohyb, preto zvazujem kedy bude asi najlepsi cas na operaciu hm...

Sandritta

Henulka33,

Gratulujem k prskam! Ako citam tak si si to pekne odtrpela, to ma mrzi. Ja som sa po narkoze len raz pozvracala a bola som tak zabandazovana ze ma strasne bolel chrbat, nemohla som ani zelat a prvu noc som spala asi 2 hodiny, doma tak isto vystlana cela vankusmi, spanie skoro po sediacky a tri krat denne tabletky od bolesti...
No dobra sprava je, ze ono sa to celkom rychlo kazdym dnom zlepsuje, najhorsie mas za sebou ;)
Drz sa kocka :)