Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cleopatra123

mravcadlo
to ti posunu vyssie bradavku ze to robia aj v lokalke tak to hadam nie je ani taky strasny zakrok ani rekonvalescencia nie je taka narocna zrejme ale zas mas rez okolo dvorca, mne vlkadali impose dvorcom a teda je to pol roka ale uz davno to mam pekne zahojene a skoro to nevidno

cleopatra123

bimbi
no ja nad tym uvazujem neni to zle ale bolo by to este lepsie mozno by stacil len jeden centimetrik predsa len casom to este poklesne viac gravitacia sa o to postara :-)
inak po vkladani cez dvorec mam uplne skoro neviditelne jazvy tak si myslim ze by to bolo v pohode nie je to skoro ani vidiet len ked naozaj hladas

kvet11

lilabmw

no také sme my ženy len špekulujeme a ideme si za svojím tak že ak by si neišla tak stále ťa bude prenasledovať tá myšlienka v hlave :))

ewel, cleopatra

som rada že som vás baby dnes videla a že sme ewelku prekvapili teším sa už na kavičku ked tam ewel vybali tie jej nové kamošky :))

ewelka čoskoro zabudneš že si aj bola na reopke ti cecana jedna :))

bimbi

Cleo
Aha ty si mala vkladane cez dvorce, tak to uz ty neriesis.. Mne cerven povedal, ze by mi spravil jazvu okolo celeho dvorca, lebo zvrchu polmesiac ze by nebolo pekne.. Ale ja uz ma jazvy v ryhe a este dalsie, hmm neviem..

bimbi

Cleopatra
Reagujem, lebo prave dnes mi mali robit minimodelaciu, ale som ju zrusila :( som sa zlakla tych jazviciek okolo dvorcov, aj muz ma prehovaral nech nejdem.. Ale nie som tiez na 100% spokojna s tvarom, uplne inak by vyzerali keby boli bradavky tak 2cm vyssie.. Mali mi to robit v lokalke a treba na to krvne testy x predoperacnych.. Tak ak pojdes som velmi zvedava a potom sa mozno odvazim aj ja :)

cleopatra123

mravcadlo
chcem ich trocha podvihnut :-) doktor sice povedal ze to nie je potrebne ze je to dobre aj takto ale zas ja by som chcela trochu a ze to robia aj v lokalke nemusi byt narkoza takze predpokladam ze odpadaju predoperacne a take veci