Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Mery, mravcadlo
Nemyslim si, ze ten vyrok; ,, Take velke si davaju len tie, ktore sa tym zivia" bol mysleny zle.Ja by som sa napriklad vobec neurazila.Je prirodzenejsie, ze zeny chcu pekne prirodzene prsia nez velke gule.A prave tie gule si davaju playmate.Podla mna to este mohol byt kompliment, ved playmate su pekne zeny;)))

jahodka1584

Matilda dakujem :). Najlepsie na tom je ze vobec nie som mervozna... Lila. Ja som tie implantaty nejako neriesila, ale chcela som co mozno najkvalitnejsie. Prsia mam v galerke tak kuknu, su to jednotky a este som nekojila. A ty budes mat potom riadne prska tak ti budem drzat palce aby si nasporila co najskor...

Mery NR

môže byť mravčadlo, ja beriem tvoj názor. toto fórum, je presne na to, aby sme si vydiskutovali podobné veci.. a preto sa aj chodí na konzultačky aby sme si vybrali dokyho, ktorý nám najviac sadne a ktorému najviac dôverujeme.. niekomu Červeň, inému Očenáš, Mládek, Trška, Magdo..

mravcadlo1

Mery NR ja to chápem ale doktor by mal v prvom rade uspokojiť potrebu tej dotyčnej a to čo ona chce a čo sa jej páči lebo nie sú to malé peniaze a to že jemu sa páčia prirodzené to beriem každý ma právo na svoj názor. Podla mna je odborník ale mna teda sklamal

Mery NR

mravcadlo1
on je ešte stará škola :-) nechce ísť do extrémnych veľkostí a nedáva ani gulaté imploše, lebo ako sám povedal, jemu sa páčia prirodzené prsia.. ale je pravda, že ti nemal hovoriť čo povedal- že také veľké si dávajú baby, ktoré sa tým živia.. to by urazilo každú z nás

cleopatra123

tomyum
no uz sem chodim malo obcas precitam ale akosi som uz davno nepisala
chystam sa pridat aj dake foto musim sa niekedy pofotit inak je vsetko ok len som dnes bola za dokim ze by som chcela este minimodelaciu inak moj manzel je spokojny to len ja furt vymyslam

mravcadlo1

Moja skúsenosť s Otčenášom je taká že na mna neurobil dojem. Nakolko som chcela väčšie prsia a on mi ponúkol 370 až 390 keby si ich dám a nenájdem toto fórum tak si to potom asi hodím lebo týchto 500 čo mám sa zdá málo. A ešte ma odradil komentárom že ,, viete ale tak nad 400 si už dávajú také čo sa tým živia a to ma ako urazilo. Pretože každému sa páči niečo iné a každý máme inú predstavu

tomyum1

Cleopatra

Ty sem uz vobec nechodis? Nic nepises... Ako sa maju prska, su ok? Nedas nove foto?

Lucka83

Ja v robotke pohoda, tym, ze som sa vratila po md do stareho kolektivu odpadol stres z noveho prostredia. Kozeny su ok, uz nemam cas ani chut ich stale obzerat a omakavat :-) doktorko na kontrole bol spokojny. Mne sa zdaju dost male, mala som dat aspon 500. Co uz, mozno za par rokov...

cleopatra123

ewel
moja vydrz ved vies ze uz bude uz len lepsie
rada som ta videla a dufam ze coskoro sa uvidime na kavicke :-)
drzkaj sa a rychle zotavenie prajem a radost z novych prsicok

Lucia83

Tomyum1
Ahoj mojko. Dakujem . Som spokojna , presne tak su prirodzene ako keby ani neboli umele :-))
Uz zarezavam od pondelka. Este je to zatial taka pohodicka ale uz nabuduci mesiac to bude makacka. Ani ja nemozem z roboty chodit na forum, hned by frflali ze co si surfujem po nete. Ty si tiez spokojna vsak? Musim sa objednat na kontrolu. Ty ako v robote??

Ewel
Drzim palce aby ti uz bolo dobre. A ake su velkostne zatial? Super ze ta baby boli mrknut. Aj mna ked bola pozriet Tomaska tak som bola uplne happyyyyy. Hned mi bolo lepsie. Velkost ti dal aku? Tie 700 ml? Drz sa a tesim sa strasne na fotecky.