Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

moja zlatko uz to vydrz uz bude len dobre vidis u mna uplny opak ja som v pohodke dali ste tie 700?myslim na teba aj ja som mala strasnu zimnicu neboj to prejde drz sa

matilda1

nela7

ahoj aj ja som posielala foto tak dufam ze prisli musime pockat:)tak to je individualne u kazdeho si myslim aj celkovy zdravotny stav a vsetko ja prvu opku som mala strasnu ja som bola total KO a teraz uplna pohodicka uz len nech sa to pekne zahoji a prirastie a bude to fajn prsia mam teraz krasne naozaj som spokojna a tie dreny ja neviem udajne to kazdy lekar nedava to su vlastne take hadicky ktore mas vyvedene z tela tak pod pazuchami a na konci su take flasticky s podtlakom a to odsava este tu krv von z tela aby sa ti neurobili modriny alebo nejake hrcky a tak ja som rada ze som to mala je to sice neprijemne aj to trochu boli ale to sa vsetko da.tak ti drzim palce

ewel007

Kvetinka a Cleuska

Dakujem Vam zlaticka za navstevu na klinike,veeelmi ste ma potesili,uz mi prestava ucinkovat flektor tak si pojdem vypytat,mam neaku zimnicu..
Ste moje pokladiky.
Baby neviem ktora ste sa pytali neni som momentalne v obraze,po reopke sa chodi s avelane zvycajne na druhy den domou,ale mala som horucku a opka bola pre mna menej bolestivejsia ako tato reopka..

shilla

lilabmw
neviem ti povedat co stoji noc,ale za operaciu,noc,narkozu a jedno vysetrenie krvy co mi zabudli v predop.urobit som platila 696eur. Ostatne su implantaty.
Zajtra urobim nove fotky a poslem zajacikovi.Ale ty vlastne riesis reopku tak vies co ta caka.

misaaa

Ahojte dievcata, tak dnes som bola na konzultacii u Dr. Ocenasa v BB, je velmi sympaticky, cena trochu vyssia ale asi do toho pojdem, aj koli terminu, dal mi termin na 8.4, co je super, v lete uz budem ok.
Len neviem, odporucil mi anatomicke 390ml, ja som krpec 162 cm aneviem ci to nebudu moc velke prsa na mne?

rada by som sa s vami podelila aj o fotografie pred a po, ale ja mam zatial iba pred :) a to teda nieje nic moc :)

Mate skusenosti s Dr. ocenasom? Robil prsia dvom kockam co poznam tak z videnia a maju ich krasne.....

Nela7

Rozalka

ahoj vies ja keby viem, je mi jedno ci idem do Levic alebo do BB, mam to ksoro narovnako som tak medzi :-)) ...ale teaz ked je uz vsetko vybavene zariadene, tak neviem co mam robit, uz idem do toho, dufam ze to dopadne ok, no vcera som fakt chytila paniku...a aky si mala svoj zaklad??

Nela7

matilda1

ahojky no dnes som konecne supla foto zajacikovi, tak dufam ze co najskvor budem aj ja v galerke, potom budem mudrejsia :-)...hm, ked tu tak citam vase prispevky uz nemudrujem nad velkostami, a dufam ze budu mat moje prsia velkost taku akurat pre mna, aby som nemusela ist druhy krat...vravis ze druha opka je uz menej bolestiva ako prva??...inak ked tu pisete o tych drenach co to vlastne je??boli to??prepac ja som bola na operacii este kedysi davno ako dieta, tak si to neviem ani predstavit ako to vyzera...