Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Mirindaa
implantty su sprvidla ug dozivotne,avsak negarantujz,ze s nevymenia pi case,ak vznikne vlnenie,nejka deformacia a podobne..

mirindaa

...ahoj baby!
Ja mam tolko otazok, ze ani neviem kde zacat... urcite ste to tu uz vsetko rozoberali, ale nedari sa mi najst info ktoru hladam...
Aka je "zivotnost" implantatov??

shilla

lilabmw
Ja som si nechala len prepustaciu spravu,vyplatit to bol manzel,on si rozpis nepozeral a na recepcii mu uz dali len doklad s celkovou sumou.
Inak babe co bola so mnou,davali ES,len ju operoval iny doktor,ale urcite tam robia aj s ES.

kosta123

cleopatra123
Tééda ale dobre to vyzerá, to by sa asi aj mne zišlo ked ich mám také padnuté,uvidím čo dr.povie.
A v pohode ti dal gulaté?lebo čo tu čítam že do vykojených skôr anatom. a koľko si platila??

cleopatra123

kosta
vkladali mi ich dvorcom lebo povodne mala byt aj minimodelacia ale tu vtedy nakoniec nerobili ale nelutujem lebo jazvy skoro nevidiet