Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cleopatra123

kosta
ja mam 400ml mentor gulate vysoky profil, ja som chcela gulate mne sa take pacia chcela som objem hlavne hore
zatial teda nelutujem lebo je to o moc lepsie ako predtym aj ked teda z tych mojich povodnych bol zazrak nieco urobit ale doki je sikovnik :-)

Rozalka

Ewelka

teším sa že sa máš lepšie... drž sa!!! a potom keď už budeš ok, tak šup šup poslať fotky... :-)))

Rozalka

Missaa
musíš poslať fotku svojich pŕs na galeria@zoznam.sk a potom ti pošlú inštrukcie... inak ja mám 390ml, arion, a operoval ma Očenáš... nezabudni v maili napísať aj svoj nick ...

misaaa

Baby, prosim Vas, mohla by som si pozriet nejake fotky? Hlavne ma zaujima, ako velke su prsia s 390ml, pretoze to mi odporucil Ocenas.
Som tu ale len kratko, co mam pre to urobit? dakujem

Ewel, tesim sa ze sa mas lepsie!

Inak neuveritelne mi pomaha citat vas, dodava mi to odvahu :)
vdaka!

ewel007

Babulky dnes uz ovela lepsie,cakam na vybratie drenou a pojdem domou. Dakujem Vam vsetkym za povzbudenia,fakt pomohli :-)

kosta123

cleopatra123
Dvorcom vkladali?? to som ani netušila že sa to dá,možno by to išlo aj do mojich "ovisákov" :) :)

kosta123

Dobré ránko holky
cleopatra123
ako vidím máme podobné prsia,,,teda u teba je to už minulosť.
Máš ich super,koľko ml máš?? a anatom?

cleopatra123

zuleko
ja nemyslim ze to doktor myslel ako komliment....keby to tak myslel zrejme by povedal kludne si dajte vacsie ved aj playmate si take davaju a su pekne :-) to je moj uhol pohladu ale zas kolko ludi tolko nazorov