Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

tak si uz doma moja?citis sa lepsie?myslim na teba tolko joj a som taka zvedava hihi na foto.ja som nieco poslala ale som este polepena a som sama doma teraz tak som sa len tak cvakla vselijak jak sa dalo ale tak postupne tu galerku zaplnime.drzkaj sa.

matilda1

rozalka

dakujem aj mne sa pacia ano som ved uvidim ako sa dotvaruju a vsetko len aby bolo v poriadku urcite uz nepojdem mozno ay za par rokov:)

lilka

dakujem som spokojna a teskam sa aj s tebou a dufam ze ti to vyjde citam ze hladas aj inych lekarov aj si volala s trskom ci?prajem ti nech ti to vyjde a mas to rychlo za sebou moja.

lilabmw

shilla

super tak snad sa teda budu dat aj ES som pisala Dr. ze ci by sa nedali ANgory alebo ES lebo su väcsie a amaju aj väcsie projekcie tak uvidim co mi odpise len chcem aby ma ona operovala ti ini lekari co tam operuju vobec nepoznam a nevidela som ich pracu preto nechcem radsej.Cakam co mi odpise.Neni ta baba tu na fore ?asi nie co?

lilabmw

misaa
aj ja mam 400 wauka ma 400,rozalka 390 a angie neviem tusim 375 alebo 390 uz neviem.Tak popozeraj potom ale zalezi ake aj budes mat väcsinou my mame gule.

lilabmw

ewell

no vidis to uz to bude len lepsie doma si pekne odpocinies a tie dve nadhery na hrudi sa zatial budu pekne tvarovat :-)

matilda

krasne su uz teraz aked sa dotvaruju budu mega :-) zavidim v dobrom u mna sa rozhodnem pondelok ci idem uz teraz alebo az na jesen

Palec112

Tak kocky kazdy den vás tu čítam nakoľko po dlhom cakani idem 26.3 idem k dr.Červeňovi na zvacsenie mam veľké obavy ale zároveň aj veľkú radosť.dal mi 370ml- anatomicke s najvyšším profilom chcela som menšie no ani zasvetit nechcel dat..médiám 172cm a vážim 60kg,nema s dr.cervenom nejaka z vás skúsenosť?a hlavne s tou veľkosťou?dakujem vopred

Palec112

Tak kocky kazdy den vás tu čítam nakoľko po dlhom cakani idem 26.3 idem k dr.Červeňovi na zvacsenie mam veľké obavy ale zároveň aj veľkú radosť.dal mi 370ml- anatomicke s najvyšším profilom chcela som menšie no ani zasvetit nechcel dat..médiám 172cm a vážim 60kg,nema s dr.cervenom nejaka z vás skúsenosť?a hlavne s tou veľkosťou?dakujem vopred

cleopatra123

kosta
no mne tiez najprv povedal ze anatomy ale ja som nechcela pacia sa mi gulate to je otazka vkusu , tak potom mi vravel ze ked chcem gulate ze by bolo vhodne zaroven urobit aj minimodelaciu to ti podvihne tie prsia , ale nakoniec mi dal vacsi impos a modelaciu nerobil, nakoniec som rada ze mi dal vacsi lebo aj tak sa mi uz mali :-)