Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

aj si im napisala potom este mail ohladom tej sumy ale to mi uz neodpisali. na stranke nemaju cennik. ale ratam tak 1500eur na op. ja by som chcela dat tak 2200-2300€ max za nove prsia.

nataša548

Vieš čo,nepamatám si cenu za opku,nemám tu papiere ale hádam Ti napíšu.A prečo len za opku chceš vedieť?Daj si dole 25% a budeš vedieť kolko Ta to približne vyjde.

anna.m

Natasa548
pisala som mail na kliniku ci nebudu mat v lete zlavu. a budu mat v auguste 25% z ceny operacie. Kolko bolo prosim ta z tej sumy2710€ cena za operaciu?

Foxi

Sandritta, Luccia, Henka, dakujem, vase slova mi velmi pomahaju :) Rozhodla som sa, ze sa objednam do BB, ale dam tomu este cas, musim aj ludi v praci pripravit, ze budem mozno na cas indisponovana :) Ale verim, ze to bude za to stat. Vymeskat z prace si vsak dovolit nemozem, vela sa v nej nabeham, takze musim zvazit, kedy bude naj obdobie. A ak to bude vyhovovat aj doktorovi, tak budem stastna. Uz ma unavuju tie neustale vypchavky, tie skarede hrube podprsenky, ktore ked dam dole, ostane mi skoro plochy hrudnik :( Prach citlivosti mam celkom dobry, myslim, ze taky stred, tak snad sa dam rychlo dokopy :)
Baby a este sa vas opytam, ma niektora z vas skusenost s platbou na splatky? Nejake usetrene peniazky mam, ale pocula som aj o tejto moznosti....

nataša548

Ahoj,platila som 2710,ja mam impl.okruhle.plus predoperačne cca 140.Kamoška má anatomy a platila 3150 aj s predoper.Anatomy su asi drahšie,ale mne pasovali okruhle.Myslím,že cenovo sú rovnakí.Určite ano.Ale stálo to za tie prachy.Neolutuješ.

nataša548

Martinaa 1,
ahoj,ja som bola pred 3týžd.operovaná v Avelane v Nitre u Dr.Kováča.Môžem len a len odporúčať.Krásna práca,krásna klinika,milý a ochotný personál,a krátka čakacia doba.Som neskutočne spokojná a myslím,že ani lepšie som si nemohla vybrať.

Martinaa1

Ahojte, som tu nová a tiež zvažujem že si dám urobiť silikonové prsia... kedže prsia vlastným tukom mi nemôžu urobiť, lebo mi vraj nemajú z čoho zobrať tuk. Chcem sa spýtať boli ste niektoré v Pieštanoch na klinike Medicentrum? Alebo v Avelane klinika v Nitre /tam som chcela prsia vyplniť vlastným tukom/... vopred dakujem za odpoved...