Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Boris11111

Ahojte baby :-) V pondelok idem na silikónové inplantáty.Aké to tam je?Je ich cítiť, keď ich už v sebe máš?Obmedzujú človeka v pohybe?Ďakujem

henulka33

bobcatko173

som rada že je všetko ok :) na výber stehov sa teším, no myslím že sa mi nebudú zdať malé, podľa mna su perfektné...a tá bolesť, tiež mám bolesti, hlavne ráno, ked sa náodou v noci zošuchnem z mojej sedacej polohy do ležiacej - tak ráno je to utrpenie :(( dúfam že to skoro prejde...normálne sa teším do práce aby som sa furt nechodila očumovať pred zrkadlo :)

ivetka58

ďakujem za odpoveď, tiež som sa k tomuto fóru dostala až po operácii, je to super že sa baby chcú podeliť o svoje skúsenosti

bobcatko173

Henulka33

Ahoj:)tak kontrola dopadla fajn,stehy mi este nevyberal az o tyzden..konecne som si ich videla!su krasne ale asi mi sibe,zdaju sa mi male :D a to mam 360str.profil haha..mas sa naco tesit v stredu aj ty!:)ako liecenie?uz lepsie? Mna az pobolievaju dost ale tak dufam ze to kazdym dnom bude lepsie..:)

ivetka58

Henulka33
Nestudovala som si pred operaciou nic a lekar mi odporucil pod zlazu ,velkost som chcela 340 a prehovoril ma na vacsie (375),neriesila som nic...keby som bola na tomto fore skor tak si dam pod sval.citala som ze aj starsim zenam sa dava pod zlazu a ja mam cochvila 44 rokov. Citat okolo prs som zaclaa az tyzden po operacii ci je ok vsetko co citim ,dlho som bola doma nepracovala som pretoze ma prsia boleli ,pichali ,ruky som nemohla zdvihnut.zajtra bude rok od operacie a uz su ako moje.zacala som aj cvicit no po cvikoch na prsia ma trosku pobolievaju,myslim ze to je ok

Miska_06

Ahojte. Termín v marci mi nevyšiel pre zlé výsledky z krvi, ale už mám úspešne po :) Operovali ma teraz v pondelok (19.5.). A videla som kúsok výsledku a som nadmieru spokojná. Snáď nadšenie zostane aj po kontrole. Dávali mi nakoniec 450 ml okrúhle Polytech, vysoký profil, pod sval, so súčasnou mastopexiou. Rez bradavkou. Doktor Trška - BA. Tak o 10 dní už hodím aj fotečky. Hojenie zatiaľ super, Flector som užívala iba 2 dni, potom už nič. Všetky sa držte :)

henulka33

ivetka58

môžem sa opýtať, prečo si si dala pod žlazu? uvažovala som aj ja o tej možnosti, ale doktor mi povedal že je oveľa dlhšia doba rekonvalescencie, je to tak? ja som taký typ že športujem a cvičím a preto som chcela pod žľazu, tak to robia vraj aj fitneskám...ale doktor mi odporúčal pod sval s tým že budem musieť vynechávať cvičenie na prsia, tak som sa nakoniec na to dala. Si spokojná?

ivetka58

Assaabloy
Chodim tu vzdy ked mam cas aspon precitam co sa nove pise.mrzi ma ze prska nie su podla tvojich predstav.pisala si s lekarom o tom.?ja mam pod zlazu a tak ich hodne citim ,mozno je to aj tym ze som schudla a aj padli dole,foto tu mam.Nevadi mi to zatial no po par rokoch asi pojdu este nizsie a asi aj budu okraje viditelne zvlnene pokial nepriberiem,pocitam s vymenou prajem pekny vikend